ورزش مازندرانم آرزوست …

اختصاصی نسیم ورزش/ سید مجید محمدیان: ورزش مازندرانم آرزوست… /مازندران بعنوان استان ساحلی که از مزیت دریا و جنگل سود می برد همواره شرایط اقلیمی آن مورد توجه مردم سایر استانها بوده است.

 

ورزش مازندرانم آرزوست
با وجود تمام ظرفیت های گردشگری ساختار و برنامه مدونی در این حوزه موجود نمی باشد.
صنعت در این استان شرایط مطلوبی ندارد و در این بین دغدغه سنتی ماندن کشاورزی و هدر رفت آب های زیر زمینی همواره مورد توجه بوده است.
اما در این بین صلابت ورزش مازندران با سایر حوزه ها متفاوت می باشد و سبقت چشمگیری داشته است.
ورزش مازندران جایگاه مطلوبی دارد و این را نمی توان به سادگی کتمان نمود.
ورزش مازندران همواره نقش پر رنگی در موفقیت و سربلندی ورزش کشور ایفا نموده است.
تنها نمی توان ورزش مازندران را به کشتی خلاصه کرد و این در حالی است که کشتی بعنوان ورزش اول دیار علویان بشدت حق مطلب را ادعا نموده است.
مازندران در ورزش های رزمی ، توپی و به جرات می توان گفت در تمامی رشته های ورزشی با صلابت و اختلاف نسبت به سایر استانها می باشد.
اما با این حال این بخش کوچکی از ظرفیت های ورزش مازندران محسوب می شود و می توان با افزایش اعتبارات و همچنین توجه بیش از پیش پایتخت نشینان به این خطه شاهد بروز و ظهور آن در ابعادهای گسترده تر باشیم.
موفقیت ها در ورزش مازندران تکراری است و این پرآوازه بودن ممتد سبب ساز افزایش انتظارات بدون در نظر گرفتن منابع اعتباری مسئولین ارشد ورزش کشور شده است.
ورزش مازندران با ساختار درست و حساب شده پیش می رود و عنصر اتحاد و همدلی می تواند سبب ساز اتفاقات بزرگی در این حوزه شود.
ورزش مازندران در بخش قهرمانی و همگانی به توفقیات فراوانی دست یافته است که نقش مربیان ، پیشکسوتان ، ورزشکاران، کارشناسان و هیات های ورزشی و دستگاه ورزش در این موفقیت ها پر رنگ می باشد.
جامعه ورزش مازندران از افراد صاحب نظر و توانمندی برخوردار است و این برخورداری سبب بالندگی ورزش استان شده است.
توسعه پایدار با ثبات مدیریت معنا خواهد شد و این ثبات مدیریتی در ورزش مازندران زمینه ساز اجرای برنامه های تدوین شده بلند مدت و میان مدت شده است.
ورزش مازندران با هیجانات احساسی و خارج از روح پهلوانی به صخره های محکم نا امیدی برخواهد کرد و پرداختن به حواشی نامطلوب زمینه ساز ناهنجاری در ورزش مازندران خواهد شد به طوری که چهره ورزش را خدشه دار خواهد کرد و این در حالی است که نظرات کارشناسی و نقدهای سازنده و منطقی با چاشنی راهکار زمینه رشد و ترقی ورزش مازندران را ایجاد خواهد کرد و از سکون و فساد در ورزش جلوگیری خواهد نمود.
ورزش مازندران در ریل توسعه و پیشرفت قرار دارد نام این ورزش پر آوازه است یلان و شیر مردان و زنان قهرمان در این خطه الگوهای مناسب برای جوانان این مرز و بوم هستند.
ورزش مازندران روزهای خوبی را سپری میکند و این امر با حمایت جامعه ورزش و مسئولین ارشد مازندران و کشور همچنان ادامه خواهد داشت…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو