ورزش ساری منتظر اقدام و عمل مهدوی

نسیم ورزش: ورزش ساری منتظر اقدام و عمل مهدوی/ چندی پیش دستگاه ورزش و جوانان مازندران به این جمعبندی رسید تا پایان ماموریت نزدیک به چهار سال حسین دلیری در ورزش مرکز استان را اعلان کند و مختار مهدوی سکاندار ورزش میاندورود را جایگزین وی نماید.

 

ورزش ساری منتظر اقدام

در فرصت مغتنم به عملکرد و نقاط ضعف و قوت دلیری خواهیم پرداخت اما آنچه که از این به بعد مهم است ماموریت سخت و مهم مهدوی در ورزش شهرستان ساری است.

مهدوی که از داوران نام آشنای فوتبال ملی ایران در دهه های هفتاد و هشتاد بوده و بمدت ٣ سال مسولیت ورزش و جوانان شهرستان میاندورود را برعهده داشت اکنون با حکم حبیب حسین زادگان مسئولیت تحول در ورزش و امور جوانان شهرستان ساری را برعهده گرفته است.

بنظر میرسد با توجه به وضع موجود و گستردگی ورزش مرکز استان نخستین گام مهدوی اصلاح پیکره و رسیدگی به وضعیت منابع انسانی اداره ورزش و جوانان ساری باشد.

حال باید اقدام و عمل مهدوی در حوزه‌ های منابع انسانی، امور باشگاه‌ها و هیات‌های ورزشی، ورزش بانوان، ورزش همگانی و امور فرهنگی و جوانان را در روزها و یا هفته های آتی به نظاره نشست و پس از اعمال سلایق و روش‌های وی در هدایت ورزش مرکز استان وی را مورد سنجش قرار داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو