ورزش ساری را از انزوا روزمرگی خارج نماید!!!

سید مجید محمدیان/ ورزش ساری دارای استعدادهای فراوانی می باشد که با بالفعل کردن پتانسیل های آن می توان به آینده این ورزش امیدوار باشیم.

ورزش ساری را
ورزش ساری بعنوان مرکز استان نقش محوری را در ورزش استان ایفا می نماید و در مقاطع مختلف به یاری خطه سبز مازندران آمده است.
ورزش ساری چند وقتی است از سوء مدیریت رنج می برد و دچار روزمرگی شده است. عدم پویایی و نشاط در ورزش ساری مشهود می باشد و در اینخصوص بارها به بیان مشکلات پیش روی ورزش در مرکز مازندران پرداخته شده است.
ورزش ساری از دیرباز دارای نام آوران بزرگی بود که با شنیدن نام قهرمانان ساروی به خود می بالیم و باید برنامه محوری در ورزش ساری نهادینه شود.
رئیس ورزش و جوانان ساری که گویی نتوانسته است در اداره خود همدلی ایجاد نماید سبب ساز کوچ گسترده کارمندان دستگاه ورزش ساری به سایر حوزه های اداره کل ورزش در استان شده است.
ورزش ساری تشنه برگزاری رویداد بزرگی می باشد و مطمئنا برگزاری رویداد بزرگ نیازمند حضور مدیران کاربلد و کارشناس خواهد داشت .
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران باید در خصوص رفع مسائل و مشکلات پیش روی ورزش ساری اقدامات مهمی صورت دهد و ورزش ساری را از انزوا خارج کند.
البته در صورت سکوت حسین زادگان و چشم پوشی ضعفهای مدیریتی در ورزش ساری مطمئنا نقدهای نیز بر مدیر کل دستگاه ورزش مازندران وارد خواهد بود.
ورزش ساری روزهای خوبی را سپری نمی کند و نیازمند حمایت از قهرمانان و تیم های ساروی می باشد. قهرمانان ساروی با تلاش و کوشش فراوان توانسته اند نام ایران اسلامی را در میادین بین المللی به اهتزار در آورند و حال وظیفه مسئولین می باشد که پیگیری مطالبات به حق این عزیزان باشند.
مطمئنا پیروزی ها، موفقیت ها و کسب مدال های ورزشی در عرصه مسابقات جهانی و بین المللی از سوی ورزشکاران و قهرمانان ساروی سهم بسزایی در تقویت روحیه نشاط و امید مردم در شهرستان دارد.
همچنین توجه و عنایت بزرگان ورزش ساری به موفقیت های ورزشی در افزایش روحیه در کسب این پیروزی ها بسیار حائز اهمیت می باشد.
ورزش ساری نباید به این صورت اداره شود و راهکارهای برای خروج از این برون رفت باید ایجاد شود نشاط و شادابی حق مسلم ورزش ساری می باشد.
در این بین با توجه به ضعف ها و نارسایی های موجود تشکیل پارلمان ورزش ساری و برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی با علامت سوال بزرگی روبرو می باشد و قطعا اما و اگرهای فراوانی را با خود همراهی خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو