ورزش بابلسر در مدار موفقیت/ ابراهیم زاده جوان ، پر تلاش در جهت توسعه ورزش بابلسر

اختصاصی نسیم ورزش: حبیب حسین زادگان در راستای حمایت از مدیریت جوانان انتصابات قابل قبولی صورت داده است.
حسین زادگان متولی دستگاه ورزش و جوانان با تزریق خون تازه مدیریتی در ادارات ورزش و جوانان و هیات های ورزشی توانسته الگوی جوانگرایی برای سایر استانها باشد.
یاسر ابرهیم زاده مدیر جوان ورزش بابلسر که در ورزش سوادکوه شمالی با وجود بودجه های ناچیز اقدامات قابل قبولی صورت داده بود.

یاسر ابراهیم زاده+بابلسر
ابراهیم زاده در ورزش سوادکوه شمالی بی توجهی به مشکلات بودجه ای با بسیج کردن جامعه ورزش توانست در ورزش سوادکوه شمالی اثری ماندگار از خود باقی گذارد.
ورزش بابلسر روزهای پرفروغی را سپری میکند و این تلاش های یاسر ابراهیم زاده می باشد.
ابراهیم زاده برای شهرستانی که در آن متولد شده است شبانه روزی فعالیت می نماید تا در عرصه مدیریتی توانمدی های خود را به اثبات برساند.
برگزاری تورنمنت فوتبال پیشکسوتان اقدام قابل قبولی محسوب می شود.
ابراهیم زاده با همکاری کارکنان دستگاه ورزش بابلسر توانست در این مدت کوتاه موفقیت های ورزش بابلسر را امتداد دهد.
نیروی جوانی و انرژی مضاعف در ابراهیم زاده او را مدیری کارآمد در ورزش بابلسر ساخته است.
ابراهیم زاده وفاق و همدلی را در جامعه ورزش بابلسر رقم زده است و برنامه ریزی های مناسبی در خصوص ورزش قهرمانی ، همگانی، جوانان و موضاعت فرهنگی صورت گرفته است.
متولی ورزش بابلسر با حساس کردن سایر دستگاه های اجرایی در بابلسر توانسته است مساعدت سایر نهادهای دولتی را با خود همراه سازد.
ورزش بابلسر رونق خود را حفظ نموده است بایستی مربیان و پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی در جهت توسعه ورزش به کمک دستگاه ورزش شهرستان بیایند تا شاهد رشد و توسعه بیش از پیش از ورزش بابلسر باشیم.
ورزش بابلسر نیازمند نگاه ویژه مدیران ارشد شهرستان می باشد تا در جهت رشد و توسعه و نشاط اجتماعی گام های اساسی برادشته شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو