ورزشگاه وطنی به دیدار اول نساجی خواهد رسید؟ / مسئولین ورزشی دقیقه نودی!

اختصاصی نسیم ورزش: ورزشگاه وطنی به دیدار اول نساجی خواهد رسید؟  / نساجی مازندران پس از صعود به لیگ برتر با بزرگترین مشکل خود یعنی ورزشگاه روبرو بود.

 

دیدار اول نساجی
متولیان ورزش مازندران که گویی امیدی به صعود نمایندگان مازندران به لیگ برتر با وجود عملکرد مطلوب در فصل گذشته نداشتند هیچ برنامه ای برای تجهیز و آماده سازی ورزشگاه های مازندران بر طبق مقررات فدراسیون متصور نشدند.
دست برقضا با تلاش و کوشش مثال زدنی، نساجی مازندران با جواد نکونام به لیگ برتر صعود کرد مسئولین ورزش مازندران پس از تبریک گفتن ها و غرق در شادی شدن به خود آمده و نگران و سراسیمه به ورزشگاهی نظاره کردند که با استانداردهای کنفدراسیون آسیا فاصله فراوان دارد.
استارت آماده سازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر زده شد کارشناسان و جامعه ورزش بارها نسبت به اقدامات کند دستگاه ورزش مازندران گله مند بودند.
نگرانی در بین هواداران تیم محبوب نساجی موج می زد.
سوالی که ذهن آحاد جامعه قائمشهر و مازندران را به خود درگیر کرده بود این است که آیا ورزشگاه به دیدارهای لیگ برتر خواهد رسید.
اما روند آماده سازی به کندی پیش می رفت. استاندار وارد عمل شد و دستور سرعت عمل را صادر کرد.
حالا با توجه به نزدیک شدن به دیدار اول نساجی سعید فتاحی رییس سازمان لیگ از ورزشگاه شهید وطنی بازید به عمل آورد و مشکلاتی که در جایگاه تماشاچیان بود را حائز اهمیت ندانست ولی باید نور ورزشگاه وطنی تا یکشنبه هفته آینده آماده باشد در غیر اینصورت دیدار اول در سیمرغ برگزار خواهد شد.
با توجه به سیل هواداران و علاقه مندان به نساجی دیدارهای خانگی برای این تیم از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.
نساجی در اولین دیدار خود در روز ۵ شنبه ۴ مرداد ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه به مصاف ذوب آهن اصفهانی خواهد رفت.
مدیران ورزش مازندران باید تلاش خود را بکنند تا مشکل نور را مرتفع نمایند تا تیم نساجی مازندران بدون دغدغه در این دیدار خانگی ظاهر شود.
متاسفانه با وجود تلاش های مسئولین در حوزه توسعه ورزش مازندران برخی عدم برنامه ریزی ها و نبود اتاق فکر مشهود می باشد و این امر مدیران ورزش مازندران را دقیقه نودی کرده است. (عکس: ابراهیم اسماعیلی فرد)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو