ورزشگاه هفت تیر بابل در حال نو نوار شدن

نسیم ورزش: ورزشگاه هفت تیر بابل در حال نو نوار شدن/ ورزشگاه هفت تیر بابل که در فصل گذشته محل مسابقات تیم فوتبال خونه به خونه بابل در لیگ دسته اول بوده است هم اکنون در حال بازسازی و نونوار شدن است.

هفت تیر بابل

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل  گفت: بازسازی و طرح توسعه این ورزشگاه با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال توسط بسیج سازندگی سپاه استان مازندران در حال انجام است و حداکثر تا ۶ماه اینده به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.
حبیب الله امیرنیا افزود: احداث جایگاه ویژه، اتاق رختکن بازیکنان، اتاق داوران و سرویس بهداشتی از جمله طرح توسعه این ورزشگاه می باشد که عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
وی بیان داشت: سکوی تماشاچیان با ظرفیت یک هزار و ۵۰۰ الی ۲ هزار نفر بخش دیگری از طرح توسعه است که در ضلع غربی ورزشگاه هفت تیر بابل در حال اجراست و در مجموع ورزشگاه هفت تیر بابل با این افزایش می تواند میزبان بیش از ۶ هزار تماشاگر باشد.
امیر نیاگفت: چند روز گذشته به علت مشکلی که برای کامیون داران پیش آمده بود طرح به کندی پیش می رفت که خوشبختانه از امروز این طرح بازسازی با جدیت در حال انجام است.
وی ادامه داد: برای این طرح عمرانی ۱۶ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که ۸ میلیارد ریال آن تخصیص پیدا کرد و مابقی انشاءالله به زودی تخصیص می یابد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل گفت: این طرح بازسازی در فاز اول قرار دارد که به طور قطع در فازهای بعدی افزایش سکوی تماشاگران تا ۱۰ هزار نفر هم در برنامه کاری ما وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو