ورزشگاه هفت تیربابل مورد تایید سازمان لیگ نیست

نسیم ورزش: ورزشگاه هفت تیربابل مورد تایید سازمان لیگ نیست. مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال گفت: درصورت قهرمانی تیم خونه به خونه در دیدار نهایی جام حذفی فوتبال کشور برابر استقلال، این تیم نمی تواند در بازی های جام باشگاه های آسیا در ورزشگاه بابل میزبان حریفان باشد.

ورزشگاه بابل

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، سعید فتاحی افزود: ورزشگاه هفت تیربابل، دارای معایب زیادی هست که مورد تایید سازمان لیگ فدراسیون فوتبال ایران نیست وحتی ای اف سی هم آن را تایید نمی کند.
وی ادامه داد، درصورت صعود تیم خونه به خونه به جام باشگاه های آسیا، این تیم باید در ورزشگاه مرکزمازندران ویا دراستانهای همجوار از حریفان خود میزبانی کند.
** همه چیز آماده برگزاری فینال جام حذفی
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال با بیان اینکه همه شرایط وتمهیدات لازم برای برگزاری دیدار نهایی جام حذفی وفوتبال کشور فراهم شده گفت : دیدار تیم های استقلال تهران و خونه به خونه مازندران از ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت در ورزشگاه خرمشهر برگزار می شود.
فتاحی اضافه کرد: برنده این مسابقه نماینده ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا خواهد شد.
** مسئولان مازندران، خونه به خونه را رها نکنند
وی همچنین با اشاره به اینکه بازی امروز خونه به خونه درحساسیت بالایی از سوی این تیم وهوادارانش برگزارشد، گفت: من به هواداران پرشور تیم خونه به خونه مازندران تبریک می گویم، هرچند تیم شان به لیگ برتر صعود نکرد.
وی اضافه کرد، که این تیم برای صعود خیلی موقعیت داشت که اگر کمی خوشانس تر بود، می توانست الان یکی از تیم های صعود کننده به لیگ باشد.
فتاحی گفت: من از مسئولان ارشد واجرایی مازندران خواهش می کنم که تیم خونه به خونه را رها نکنند، تیمی که تا پای صعود به لیگ برتر آمده ، صد درصد پتانسیل دارد وباید به این تیم کمک شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو