ورزشکار بوشهری قهرمان مسابقات رنکینگ بیلیارد بانوان کشوردر محمودآباد شد

ورزشکار بوشهری قهرمان چهاردهمین دوره مسابقات رنکینگ بیلیارد قهرمانی بانوان کشور ( ایت بال) ‘ جام خزر ‘ و انتخابی تیم ملی شد.

 مسابقات رنکینگ بیلیارد قهرمانی بانوان کشور

 مسابقات رنکینگ بیلیارد قهرمانی بانوان کشور

 مسابقات رنکینگ بیلیارد قهرمانی بانوان کشور

 مسابقات رنکینگ بیلیارد قهرمانی بانوان کشور

 مسابقات رنکینگ بیلیارد قهرمانی بانوان کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، چهاردهمین دوره مسابقات رنکینگ بیلیارد قهرمانی بانوان کشور(ایت بال)”جام خزر” که از ۳۰ مرداد با حضور ۲۹ ورزشکار در شهرستان محمودآباد استان مازندران آغاز شده بود ،شامگاه سه شنبه با معرفی نفرات برتر پایان یافت.
در دیدار نهایی این رقابت ها که در مجموعه ورزشی راه چوبی محمودآباد برگزار شد، منصوره نورآباد مطلق از بوشهر با بهترین عملکرد نسبت به دیگر شرکت کنندگان برسکوی قهرمانی ایستاد ، پریسا منگلی از البرز دوم شد و آیسان ملک آراد از آذربایجان شرقی و هانیه فلاح از مازندران به طور مشترک سوم رسیدند.
آئین اختتامیه این رقابت ها هم شب گذشته با حضور نائب رئیس فدراسیون بیلیارد و بولینگ،فرج پور معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان مازندران، عباسپوررئیس هیأت بولینگ و بیلیارد مازندران و مسئولین شهرستانی برگزار شد.
چهار دهمین دوره این رقابت ها با حضور ۲۹ ورزشکار بانو در رشته ایت بال از استان های بوشهر ، مازندران ، تهران ، اصفهان ، قزوین ، البرز ، آذربایجان شرقی و فارس از ۳۰ مرداد به مدت چهار روز در مجموعه ورزشی راه چوبی محمودآباد به صورت دوره ای و انفرادی رقابت کردند.

گفتنی است، بیست و یکمین دوره مسابقات رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد مردان در رشته تن بال هم هفته گذشته با حضور ۱۰۶ ورزشکار در شهرستان محمودآباد برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *