ورزشکاران مازندرانی پرچمداران ورزش کشور هستند

 

نسیم ورزش: معاون توسعه منابع انسانی و سرمایه وزارت ورزش و جوانان در جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان مازندران که با رویکرد ورزش روستایی و عشایری برگزار شد، با اشاره به اینکه مازندران از قطب‌های اصلی ورزش کشور است، اظهار کرد: ورزشکاران مازندرانی پرچمداران ورزش کشور هستند. 

معاون وزیر ورزش

سیدمناف هاشمی با اشاره به اینکه توانمندی بانوان روستایی بسیار بالاست، گفت: با حمایت مسئولان تلاش می‌کنیم تا نمایشگاه دائمی بانوان سرپرست خانوار در مراکز استان‌ها دایر شود.  

وی با بیان اینکه ورزشکاران مازندرانی را با کمترین هزینه می‌توان شناسایی کرد، افزود: در حال حاضر ورزشکاران مازندرانی در بیشتر رشته‌های ورزشی در تیم‌های ملی برای کشور و استان خود افتخارآفرینی می‌کنند.

معاون توسعه منابع انسانی و سرمایه وزارت ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت تکواندوکاران مازندرانی در رقابت‌های جهانی روسیه، بیان داشت: از بین هشت ملی‌پوش تکواندو در مسابقات جهانی روسیه دو ورزشکار مازندرانی با افتخار موفق به کسب مدال شدند.

هاشمی درباره حمایت مسئولان از بانوان سرپرست خانوار، تصریح کرد: توانمندی بانوان روستایی بسیار بالاست و با حمایت مسئولان تلاش می‌کنیم تا نمایشگاه دائمی بانوان سرپرست خانوار در مراکز استان‌ها دایر شود.

وی در پایان با اشاره به توسعه و ترویج ورزش همگانی در سطح کشور، گفت: ورزشکاران بانوان رشد خوبی از نظر موفقیت و کسب مدال داشتند که در این بین نقش بانوان ورزشکار مازندرانی ستودنی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *