ورزشکاران صاحب کلینیک پزشکی تخصصی می شوند

نسیم ورزش: به گفته رئیس هیئت پزشکی ورزشی مازندران، برای انجام خدمات بهتر و بیشتر به ورزشکاران و قهرمانان مازندرانی کلینیک تخصصی برای ورزشکاران در ساری افتتاح می‌شود.

 

کلینیک تخصصی ورزشی
علی دهقان در انتخابات مجمع هیئت پزشکی ورزشی مازندران اظهار کرد: برای توسعه و رفع آسیب‌های ورزشی ۱۲۰ کلاس آموزشی با حضور مدرسان و پزشکان مجرب در سطح استان با مجوز فدراسیون برگزار شد.
وی از ساماندهی ۱۵۶ هزار و ۸۸۴ ورزشکار بیمه شده در سال گذشته در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: هیئت پزشکی مازندران در سال گذشته از نظر جمعیت رده هشتم و از نظر ورزشکار بیمه شده در رده چهارم کشور قرار گرفت.
رئیس هیئت پزشکی مازندران با اشاره به انجام برنامه‌های جدید در این هیئت، افزود: این هیئت تعامل بسیار خوبی با هیئت‌های شهرستان دارد و برای توسعه پزشکی تفاهم‌نامه‌ای با صدا و سیما، بیمارستان‌های دولتی و آموزش و پرورش امضا کرد.

دهقان از برگزاری کلاس‌های آموزشی کمک‌های اولیه پزشک‌یاری، دوپینگ، آسیب‌شناسی مواد نیروزا، تغذیه، در سطح استان خبر داد و اظهار داشت: برای نظارت در بهداشت و سلامتی ورزشکاران باشگاه‌ها دولتی و خصوصی ضد عفونی و سم‌پاشی می‌شوند.

وی با بیان اینکه از قهرمانان و ورزشکاران مصدوم با حضور مسئولان و خیران عیادت می‌شود، اظهار کرد: در تمامی رشته‌های ورزشی که مسابقات به طور رسمی و یا حتی محلات برگزار می‌شود حضور پزشک‌یار و آمبولانس برای سلامتی ورزشکاران ضروری است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *