ورزشکاران ساروی ۱۷ مدال جهانی و آسیایی کسب کردند

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با اشاره به درخشش و افتخارآفرینی ورزشکاران ساروی در مسابقات مختلف برون مرزی، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ورزشکاران ساروی در کنار تیم‌های ملی موفق به کسب ۱۷ مدال جهانی و آسیایی شدند.


حسین دلیری با اشاره به اینکه این افتخار در حالی نصیب ورزش مرکز استان شد که سال گذشته در سه ماه سال ۹۳ تنها یک ورزشکار ساروی موفق به کسب مدال جهانی و آسیایی شد، بیان داشت: کسب ۱۷ مدال تنها در سه ماه از سال برای یک شهرستان درخشش خیره‌کننده و بی‌نظیر در ورزش استان محسوب می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری از رقابت ورزشکاران زن و مرد ساروی در ۲۷ رشته ورزشی در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: برای ایجاد رقابت سالم در جام رمضان ورزشکاران رشته‌های فوتسال، کاراته، تیراندازی، کشتی، تکواندو، بسکتبال، رزمی، والیبال و … در ساری با هم مسابقه می‌دهند.

دلیری با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی جام رمضان بین دو تیم ساری و گیل‌خوران، ادامه داد: تیم کشتی ساری در لیگ نوجوانان استان موفق شد تیم گیل‌خوران را در سالن ورزشی سید رسول حسینی شکست دهد.

وی از برگزاری مسابقات فوتسال در بین بانوان در جام رمضان خبر داد و افزود: برای نخستین‌بار مسابقات فوتسال جام رمضان در بین بانوان در سالن ورزشی میرجانی ساری برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری با بیان اینکه تعامل خوبی بین اداره ورزش و جوانان و هیئت‌های ورزشی وجود دارد، گفت: برای کسب نتایج خوب و عملکرد مطلوب هفت رئیس جدید هیئت‌های ورزشی مرکز استان در رشته‌های بسکتبال، همگانی، ژیمناستیک، گلف، هاکی، تیراندازی و اسب‌سواری معرفی شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو