ورزشکاران مازندرانی نقش به سزایی در افتخارآفرینی ورزش کشور دارند

نسیم ورزش:  معاون توسعه امور ورزشی مازندران گفت: برای توسعه و عملکرد بهتر ورزشکاران جهت حضور قدرتمندانه در رقابت های المپیک، جهانی، آسیایی و بین المللی در حال برنامه ریزی کوتاه و بلند مدت هستیم.

رضوی معاون توسعه امور ورزشی مازندران

غلامرضا رضوی با اشاره به  موفقیت و افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی در مسابقات مختلف برون مرزی تصریح کرد: در سال ۹۳ ورزشکاران مازندرانی سهم به سزایی در ورزش کشور داشتند و موفق به کسب ۳۳۴ مدال طلا، نقره و برنز در مسابقات جهانی، آسیایی و بین المللی شدند.

وی از کسب ۴۳ مدال طلا، نقره و برنز در رقابت های  جهانی، آسیایی و بین المللی از ابتدا سال ۹۴ تاکنون خبر داد و اذعان داشت: به طور حتم در سال جاری نیز ورزشکاران ملی پوش زن و مرد مازندرانی برای کسب مدال افتخارآفرینی خواهند کرد.

 رضوی با اشاره به نظارت بیشتر بر عملکرد و فعالیت باشگاه ها، افزود: از دیگر برنامه های مهم این حوزه برنامه ریزی مقتدرانه ورزشکاران مازندرانی در مسابقات مختلف جهانی، آسیایی و بین المللی است.

معاون توسعه امور ورزشی مازندران برگزاری مجامع عمومی و انتخاباتی هیئت های ورزشی استان را یکی دیگر از اختیارات این حوزه عنوان کرد و تصریح کرد: اشاعه فرهنگ ورزشی در جامعه، برنامه ریزی برای استعداد و نخبه، نظارت بر فعالیت اجرایی قهرمانان، ادارات و هیئت ورزشی از دیگر برنامه این حوزه است.

رضوی در ادامه از فعالیت ۱۰ رشته عملی کاردانی و ۳ رشته کارشناسی در مرکزعلمی کاربردی ورزش و جوانان استان خبر داد و افزود: استراتژی حوزه معاونت توسعه امور فنی توسعه به  ورزش قهرمانی، همگانی و روستایی است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *