ورزشکاران برای موفقیت باید به بعد فرهنگی و دینداری توجه خاصی داشته باشند

 

نسیم ورزش: امام جمعه شیرگاه در بررسی مشکلات ورزش این شهر که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در دفتر اما جمعه برگزار شد، مهمترین مسئله امروز جوانان را اشتغال، مسکن و ازدواج دانست و گفت: ورزشکاران برای موفقیت بیشتر باید به بعد فرهنگی و دینداری توجه خاصی داشته باشند تا الگوی دیگر جوانان باشند.

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان با حضور در دفتر آیت الله والمسلمین محمد مهدوی امام جمعه شیرگاه از نزدیک با مشکلات ورزش این شهر آشنا و برای توسعه ورزش برنامه های خوبی ارائه دادند.

آیت الله والمسلمین محمد مهدوی امام جمعه شیرگاه با بیان اینکه از سرسبزی و منظره مازندران به ویژه سوادکوه خوب استفاده نشد، بیان داشت:مسئولان کشور بدانند پشت این منظره زیبا و بکرمحرومیت زدایی بیداد می کند.

در ادامه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش جوانان مازندران ضمن تشکر از خدمات و حمایت  مسئولان شهر و امام جمعه زیراب به ورزش و جوانان گفت: ورزش استان گل سرسبد ورزش کشور است که با توجه به درخشش ورزشکاران نیاز به حمایت بیشتر در جذب اعتبار و بودجه ورزشی است.

وی با اشاره به ستاد ساماندهی طرح دریا و تشکیل کمیته مغروقین در سواحل استان افزود: در ۹۴ طرح فعال ساحل دریای مازندران ۱۱۱۰ ناجیان غریق مشغول خدمات رسانی به مهمانان و مسافران در ساحل هستند.
حسین زادگان افزود: ورزش مازندران گستردگی زیادی در افتخارآفرینی کشور دارد اما اعتبار و بودجه که از وزارت دریافت می کنیم استانی است که در قبال گستردگی، موفقیت و پتانسیل ورزش مازندران به هیچ عنوان این بودجه جوابگو نیست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *