واگذاری زمین باشگاه نساجی مازندران /زمینه حضور بخش خصوصی در توسعه ورزش مازندران فراهم شود

نسیم ورزش: در ورزش‌های پرهوادار نیاز به حضور اسپانسر و پشتیبان مالی قوی داریم برای مثال در فوتبال این خلا حس می‌شود و اگر مسئولان حمایت کافی را در پیش بگیرند امکان حضور یک تیم لیگ برتری در فوتبال کشور از مازندران فراهم می‌شود.حسین زادگان2

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه واگذاری زمین باشگاه نساجی مازندران نیز به نتایج خوبی رسیده گفت: زمینه جذب سرمایه گذار و حضور بخش خصوصی در توسعه ورزش مازندران فراهم شود.

حبیب حسین زادگان اظهار داشت: تلاش برای حضور بخش خصوصی در ورزش مازندران در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان مازندران قرار دارد و تلاش می‌کنیم شرایط را برای حضور پررنگ بخش خصوصی فراهم کنیم.

وی افزود: باید زمینه جذب سرمایه گذار برای ورزش مازندران به ویژه در رشته‌هایی که مردم به آن‌ها علاقه زیادی دارند فراهم شود و در حال حاضر تیم‌های خوبی از استان مازندران با پشتوانه بخش خصوصی در سطح کشور فعالیت می‌کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: در ورزش‌های پرهوادار نیاز به حضور اسپانسر و پشتیبان مالی قوی داریم برای مثال در فوتبال این خلا حس می‌شود و اگر مسئولان حمایت کافی را در پیش بگیرند امکان حضور یک تیم لیگ برتری در فوتبال کشور از مازندران فراهم می‌شود.

حسین زادگان بیان کرد: تیم فوتبال نساجی مازندران از تیم‌های پرهوادار و موفق ورزش مازندران است که وضعیت خوبی در جدول رده بندی دارد و با تلاش بیشتر و پشتیبانی همه جانبه این ظرفیت را دارد که لیگ برتری شود.

وی عنوان کرد: رسیدن به جایگاه والایی در ورزش کشور نیازمند همدلی و همفکری اهالی ورزش استان مازندران است البته در حال حاضر با تعامل مناسبی که بین اهالی ورزش برقرار است شاهد جوی خوب و آرام در ورزش مازندران هستیم و استانداری مازندران نیز حمایت خوبی از ورزش استان انجام داده است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد: موتور محرک اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران، هیئت‌های ورزشی استانی هستند و با تلاش و کوشش هیئت‌های ورزشی می‌توانیم در سال ۹۴، سالی پرمدال و موفق در پیش داشته باشیم.

حسین زادگان خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی برای توسعه ورزشی مازندران در دستور کار قرار دارد و موضوع واگذاری زمین باشگاه نساجی مازندران نیز به نتایج خوبی رسیده و در حال پیشرفت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو