واکنش یزدانی به خط خوردنش از ترکیب تیم ملی: حقم را از دهن شیر بیرون می‌کِشم

نسیم ورزش : واکنش یزدانی به خط خوردنش از ترکیب تیم ملی: حقم را از دهن شیر بیرون می‌کِشم/ امیر محمد یزدانی از اینکه در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد جوانان نمی‌تواند در رقابت‌های جهانی به میدان برود واکنش نشان داد.
واکنش یزدانی به خط خوردنش از ترکیب تیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در حالی که نام امیر محمد یزدانی در لیست نهایی تیم ملی کشتی آزاد جوانان به عنوان ملی پوش وزن ۶۵ کیلوگرم برای حضور در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قرار گرفته بود و وی نیز هم اکنون کنار سایر اعضای تیم در استونی حضور دارد، اما در نهایت امیر حسین مقصودی در مراسم وزن کشی حاضر شد و در اتفاقی غیرمنتظره نام یزدانی خط خورد.

بر همین اساس امیر محمد یزدانی نسبت به این موضوع اینچنین واکنش نشان داده است: بعضی وقت‌ها خیلی چیز‌ها آنطور که می‌خواهی پیش نمی‌رود، اما باز هم باید گفت شاید پشت این اتفاقات حکمتی وجود داشته باشد، کل سال را تمرین کردم برای رسیدن به اهدافم، در مرحله اول انتخابی تیم ملی بزرگسالان دوم شدم و سهمیه جام تختی را گرفتم و تنها ایرانی بودم که در وزنم روی سکو قرار گرفتم، در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی بزرگسالان نیز توانستم اول شوم، من در سن ۱۸ سالگی درس خودم را رها کردم تا به ورزشم برسم، ورزشی که ۱۳ سال از عمرم را پای آن گذاشتم. شب و روز تمرین کردم، درد کشیدم، شب‌ها با درد می‌خوابیدم و صبح با کوفتگی از خواب بیدار می‌شدم، خلاصه کل فکر و ذهنم کشتی بوده و هست. اما مثل اینکه من خیلی بد شانس هستم، چون وقتی حقم را می‌گیرم باز هم از دستم سُر می‌خورد، همه کشتی گیران و دوستانم داشتند به این فکر می‌کردند که حریفان خود را چطور شکست دهند، ولی من به این فکر می‌کردم که کشتی می‌گیرم یا نه! آخرش هم اینطوری شد که گفتند آقای یزدانی نام شما در لیست نبود، ولی بدانید که حقم را از دهن شیر بیرون می‌کشم، چون من هیچ وقت تسلیم نمی‌شوم. با این حال ممنون از همه کسانی که در این راه سخت کنارم بودند و حمایتم کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو