واکنش وزیرورزش به جوسازی اخیرعربستان

وزیر ورزش و جوانان در پی جوسازی عربستان در مورد لباس ورزشکاران ایرانی در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو اعلام کرد: این وزارتخانه به زودی موضع رسمی خود را در این باره اعلام می کند.

واکنش وزیرورزش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  از وزارت ورزش وجوانان، محمود گودرزی امروز (شنبه) در حاشیه آیین رونمایی از تابلوی مجموعه فرهنگی ورزشی ناشنوایان در گفت و گو با خبرنگاران در این باره اظهار داشت: به جوسازی عربستان درباره لباس ورزشکاران ایرانی در پارالمپیک ریو که با درج نام خلیج فارس در این بازیها حضور یافتند، به زودی پاسخ داده خواهد شد.
مسئولان عربستانی درپی درج عبارت انگلیسی «خلیج فارس» و نقش پرچم ایران روی لباس و وسایل اعضای کاروان ایران در پارالمپیک مدعی شدند که رفتار ورزشکاران ایرانی در پارالمپیک تحریک آمیز است!
گودرزی درباره موفقیت کاروان منا در پانزدهمین دوره بازیهای پارالمپیک اظهار داشت: ورزش ایران در پارالمپیک در ادوار مختلف عملکرد خوبی داشته است و خوشبختانه در این دوره نیز با کسب مدال های خوش رنگ توانست رکوردهای خوبی را به ثبت برساند.
وی از عملکرد کاروان ورزشی ایران در پارالمپیک اظهار رضایت و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.
کاروان پارالمپیک ایران با نام «منا» تاکنون با کسب ۷طلا، ۸نقره و ۶برنز در جایگاه پانزدهم جدول توزیع مدال ها قرار دارد.
رئیس دستگاه ورزش کشور در ادامه درباره تغییر برند لباس تیم ملی فوتبال گفت: این قبیل تصمیم ها در سطح فدراسیون اتخاذ می شود و وزارت ورزش و جوانان در این امور دخالت نمی کند؛ هرچند می توانیم به آنها از لحاظ فکری کمک کنیم.
گودرزی خاطر نشان کرد که در گذشته از برندهای خوبی برای لباس تیم ملی فوتبال استفاده نمی شد و به نظر می رسد فدراسیون فوتبال تصمیم درستی در این زمینه گرفته است.
وی اظهارامیدواری کرد که در آینده نزدیک فدراسیون مشکلات حقوقی تغییر برند لباس تیم ملی را برطرف کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو