واکنش قلعه نویی به اظهارات مدیرعامل استقلال

نسیم ورزش : واکنش قلعه نویی به اظهارات مدیرعامل استقلال ، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: من نباید بروم با بازیکن پای میز مذاکره بنشینم.

 

واکنش قلعه نویی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال تهران امروز از بازیکن مورد نظر علیرضا منصوریان پرده برداری کرد و با نام بردن از سروش رفیعی وی را گزینه جذب در نقل و انتقالات نام برد.  این اتفاقات در حالی افتاده که سروش در حال حاضر سرباز بوده و بازیکن تراکتورسازی محسوب می شود و این باشگاه طی ماه های اخیر مذاکراتی را با او برای تمدید قراردادش داشته است.

اقدام استقلالی ها مبنی بر مذاکره با تراکتورسازی برای جذب سروش در حالی است که قلعه نویی بارها اعلام کرده که این بازیکن را می خواهد.

امیر قلعه نویی  درباره این موضوع که استقلالی ها با درخواست منصوریان برای جذب رفیعی وارد مذاکره شده اند گفت: من نمی دانم که آنها صحبتی کرده اند یا نه ولی وقتی بازیکنی قراردادش روبه پایان است این طبیعی است که تیم های دیگر سراغش بروند. ۴، ۵ هفته دیگر فصل نقل و انتقالات آغاز می شود و ما به دنبال این هستیم تا سروش در تراکتورسازی بماند.

وی در ادامه گفت: ما باید ظرف یکی، دو هفته آینده این موضوع را نهایی کنیم و جواب آره یا نه سروش را بگیریم تا اگر این بازیکن قصد جدایی داشت بتوانیم با گزینه های مورد نظر برای جایگزینی او وارد گفت وگو شویم.

قلعه نویی در ادامه در پاسخ به این سوال که چرا تراکتورسازی کار تمدید قرارداد این بازیکن را یکسره نمی کند،  خاطرنشان کرد: بنده که نباید با بازیکن بنشینم و صحبت کنم. این کار را باشگاه باید انجام دهد و تا جایی که من می دانم آقای آجورلو تا به حال دو، سه مرتبه با این بازیکن نشسته و حرف زده است. این نیست که باشگاه بیکار باشد. بنده هم به عنوان سرمربی تیم به باشگاه گفته ام که اولویت یک، دو، سه من نگه داشتن سروش است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو