واکنش سازمان مالیات به خبر ممنوع الخروجی مرحوم «هادی نوروزی»

نسیم ورزش : واکنش سازمان مالیات به خبر ممنوع الخروجی مرحوم «هادی نوروزی» / رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران خبر انتشار یافته در برخی رسانه ها درباره ممنوع الخروجی مرحوم «هادی نوروزی» به دلیل بدهی مالیاتی را تکذیب کرد.

واکنش سازمان مالیات

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬«محمدرضا نوری» با تکذیب خبر ممنوع الخروجی مرحوم هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی گفت: «علیرضا خوشوقت» مدیرکل امور مالیاتی شمال تهران که حوزه ورزشکاران در این اداره کل مستقر است، با «معصومه ابراهیم‏‎پور» همسر مرحوم هادی نوروزی و همچنین «حمید رضا گرشاسبی» سرپرست باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و اعلام کرده که نامه ای مبنی بر ممنوع‎الخروجی این بازیکن به دلیل بدهی مالیاتی صادر نشده و این خبر کذب است.
همچنین همسر این بازیکن تیم پرسپولیس نیز گفتند که به خبرگزاری ها اطلاع داده اند هیچ نامه ای از اداره مالیات مبنی بر ممنوع‎الخروجی مرحوم «هادی نوروزی» دریافت نکرده و این موضوع را تکذیب کرده اند.
نوری تاکید کرد: سازمان امور مالیاتی کشور از طریق مراجع قضایی موضوع این شایعه را پیگیری خواهد کرد و عاملان آن باید پاسخگوی این حرکت نادرست خود باشند.
به گزارش ایرنا، امروز خبر ارسال نامه از سوی اداره مالیات مبنی بر ممنوع الخروجی و دریافت معوقات از کاپیتان فقید پرسپولیس در حالی موجب حیرت بسیاری از اهالی رسانه و ورزش شد که بیش از ۳۰ ماه از مرگ «هادی نوروزی» بر اثر ایست قلبی می گذرد.
خبر ممنوع الخروجی کاپیتان فقید پرسپولیس زمانی قوت گرفت که بستگان هادی نوروزی در سه سال گذشته همواره از پرداخت نشدن بسیاری از مطالبات بازیکن متوفی این تیم گلایه داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو