هیچ‌وقت حق واقعی قهرمانان ما ادا نمی‌شود

کشتی‌گیر ملی‌پوش مازندرانی گفت: هیچ‌وقت حق واقعی قهرمانان ما ادا نمی‌شود و همین مسأله سبب شده است که خیلی از قهرمانان به حق واقعی خودشان نرسند.
کشتی‌گیر ملی‌پوش مازندرانی:
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، جعفر شمس‌ناتری با اشاره به اینکه در چند سال اخیر بیشتر در اردوهای تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی، المپیک و تورنمنت‌های بین‌المللی حضور داشتم، اظهار کرد: اکنون هم سومین و آخرین مرحله اردو برای شرکت در مسابقات نظامیان جهان را سپری می‌کنم.

وی افزود: مسابقات از ۳۱ شهریور در کشور مقدونیه برگزار می‌شود و تیم ملی کشورمان در قالب دو تیم آزاد و فرنگی و با ترکیبی کامل در این مسابقات حضور پیدا می‌کند.

این ملی‌پوش ارزنده چالوسی بیان کرد: تمرینات پرفشار و منظمی در این اردوها برگزار شد و اندک اندک از فشار تمرینات کم می‌شود تا زمان مسابقات با آمادگی مطلوبی ظاهر‌ شویم.

وی تصریح کرد: در مورد فضای اردو هم که با تمام کم و کاستی‌هایی که در بعضی مواقع وجود داشت ولی با هم‌دلی بچه‌ها و اعضای کادر فنی و سرپرست تیم این موارد هم حل شد و در حال حاضر فضای مساعدی بر اردو حاکم است و برای سومین‌بار در مسابقات سیزم شرکت می‌کنم.

شمس‌ناتری با اشاره به اینکه البته سال گذشته مسابقات المپیک نظامیان بود و سطح مسابقات بسیار بالا و از کیفیت خوبی برخوردار بود، بیان کرد: الان نیز در مورد حریفانم هم باید بگویم که با بیشتر آنها کشتی گرفتم و یا روی آنها شناخت دارم و تلاش می‌کنم تا بتوانم برای کشورم افتخار کسب کنم.

وی یادآور شد: حق مسلم مردم هست که این انتظار را از من داشته باشند که بهترین مدال را بیاورم و من نیز مطمئناً تلاش خودم را می‌کنم که با خوش‌رنگ‌ترین مدال برگردم و از مردم می‌خواهم که نه تنها من بلکه تمام ورزشکاران کشورمان را از دعای خیرشان بی‌نصیب نگذراند.

ملی‌پوش مازندرانی درباره حمایت مسؤولان از کشتی و کشتی‌گیران، تصریح کرد: مسؤولان آن نگاه لازم را به ورزش و به‌ویژه کشتی که ورزش اول کشورمان است ندارند و هیچ‌وقت حق واقعی قهرمانان ما ادا نمی‌شود و همین مسأله سبب شده است که خیلی از قهرمانان ما به خاطر مورد حمایت قرار نگرفتن به حق واقعی خودشان نرسند.

وی درباره دغدغه اصلی خود در حوزه اشتغال، اظهار کرد: الان چند سالی است که بحث انتقال بنده از آموزش پرورش عباس‌آباد به چالوس مطرح است ولی هرسال به دلیلی این اتفاق نمی‌افتد.

شمس‌ناتری بیان کرد: در ورزش قهرمانی باید یک‌سری فاکتورها را مدنظر قرار داد و اگر بتوانم در شهر خودم مشغول به خدمت باشم، آن وقت هم بهتر می‌توانم به تمریناتم برسم و هم می‌توانم بیشتر در اختیار دانش‌آموزان و ورزشکاران نوجوان و جوان شهر خودم باشم.

این ورزشکار مازندرانی افزود: امسال با قول مساعدی که نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی دادند و پیگیری‌های رئیس هیأت کشتی چالوس و رایزنی‌های رئیس آموزش و پرورش شهرستان چالوس قرار بر این شده است که این مهم اتفاق بیافتد ولی تا این لحظه هیچ ترتیب اثری داده نشده و همچنان جزو نیروی آموزش و پرورش عباس‌آباد هستم.

وی تأکید کرد: در حال حاضر دیگر به این موضوع و انتقال نمی‌توانم فکر کنم و باید تمرکزم را بر روی مسابقات بگذارم و امیدوارم مسائل و مشکلات گذشته در زمینه کارم مانع پیشرفت و کسب موفقیتم نشود.

شمس‌ناتری درباره برگزاری مسابقات لیگ کشتی، گفت: با توجه به شرایط حاکم و شکل برگزاری خیلی از اسپانسرها ورود نمی‌کنند و امیدوارم مسؤولان فدراسیون کشتی چاره‌ای بیندیشند تا لیگ کشتی کشور به آن جذابیت و شور قبلی برگردد تا هم مردم از دیدن کشتی‌ها لذت ببرند و هم کشتی‌گیران بتوانند مشکلات مالی خودشان را با درآمدزایی از طریق لیگ برطرف کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *