هیات کوهنوردی استان در لیست کاندیدای هیات های برتر کشور

نسیم ورزش:هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مازندران در لیست کاندیدای هیات های برتر کشور قرار گرفت.

78
افشین احمدی رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مازندران گفت :برای نخستین بار در  ورزش کوهنوردی استان ، هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مازندران توانست در لیست کاندیدای برترین هیات سال از سوی فدراسیون کوهنوردی قرار گیرد.

رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان افزود :در مراسمی که از سوی فدراسیونکوهنوردی در اول آذر  در تهران برگزار میگرددضمن تجلیل و تقدیر از دست اندرکاران جستجو و نجات و امدادنجان کوهستان ، برترین هیات کوهنوردی استان در این حوزه از سوی فدراسیون کوهنوردی اعلام میگردد.

افشین احمدی افزود: استان مازندران توانست در کنار استانهای تهران ، زنجان ، همدان ، خراسان رضوی و یکی دو استان دیگر که همگی از قطب های برتر کوهنوردی کشور هستند در لیست کاندیدای هیات برتر سال قرار گیرد که این افتخار بسیار بزرگی برای ورزش استان و هیات کوهنوردی استان می باشد بخصوص که برای اولین بار اتفاق افتاده و در گذشته فاصله استان ما با استانهای برتر نسبتا زیاد بوده است  که جا دارد از همه همکارانم در هیات های شهرستانی و کارگروه جستجو و نجات هیات تقدیر و تشکر نمایم.

وی،  از حمایت های دستگاه ورزش استان بخصوص جناب حسین زادگان مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان و معاونین اداره کل تشکر و قدردانی نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو