هیات های ورزشی متخلف مازندران زیر ذره بین بازرسی !!!

اختصاصی نسیم ورزش : هیات های ورزشی متخلف مازندران زیر ذره بین بازرسی !!! این یکی از چالش های مهم ورزش در روزهای اخیر محسوب می شود.

 

هیات های ورزشی متخلف مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش مازندران هیات های ورزشی مازندران سهم بسزایی در تکاپو و پویایی رشته های ورزشی بعنوان متولی در استان دارند.
هیات های ورزشی مازندران با وجود تنگناهایی فراوان مالی و نبود زیرساختهای مناسب عملکرد مطلوبی در کشور دارند و در اعتلای ورزش مازندران نقش مهمی را ایفا می نمایند.
در بین شنیده ها حاکی است برخی از هیات های ورزشی مازندران در بررسی های بازرسی با تخلفات فراوانی روبرو میباشند که در نوع خود جالب میباشد.
بررسی اسناد هیات های ورزشی برای برخی از هیات ها در دسر ساز شده است.
شنیده های خبرنگار این پایگاه گویای این میباشد که هیات های ورزشی که دارای تخلفات محسوس و فراوان میباشند از هیات های بزرگ استان محسوب میشوند هیات های که دستشان به دهانشان میرسد.
این در حالی است که هیات های ورزشی مازندران با مشکلات مالی دست و پنجه می کنند.
مشکلات مالی یکی از محسوس ترین مسائل پیش روی ورزش مازندران محسوب می شود.
باید دید با هیات های متخلف چه برخوردی صورت میگیرد مطمئنا باید جلوی فساد در ورزش گرفته شود و این امر تنها با شعار حاصل نمیشود بلکه با جدیت باید با فساد برخورد جدی صورت گیرد.
ضمن احترام برای مسئولین زحمت کش هیات های ورزشی که در جهت توسعه و پیشرفت رشته های ورزشی خود در تلاش هستند باید با مسئولین هیات های که با وجود منابع مناسب مالی به تخلف روی می آورند برخورد سازنده و بازدارنده صورت گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو