هیات های ورزشی مازندران نیازمند تزریق خون تازه میباشند

 

اختصاصی نسیم ورزش / سید مجید محمدیان- ورزش مازندران با همراهی و برنامه های هیات های ورزشی مازندران می تواند به دستاوردهای گرانسنگی دست یابد و در این بین حضور نیروهای جوان ، تحصیلکرده و خوش فکر می تواند نسخه ای موثر در ترمیم ضعف های ورزش باشد.

ورزشی مازندران

 

ورزش مازندران نیازمند تزریق خون تازه می باشد و برخی از هیات های ورزشی که در آن تکاپو و پویایی وجود ندارد با حضور افراد جوان شاهد روزهای خوب در رشته های ورزشی مازندران باشیم.

جوانان فراوانی هستند که با بهره گیری از دانش روز توانسته اند در عرصه ورزش موثر باشند این روند در برخی از هیات های ورزشی مازندران خوب جلو.ه کرده است.

چند وقتی است با حضور جوانان پر تلاش هیات های ورزشی اتفاقات خوبی در رشته های ورزشی که پیش از ان مسکوت بوده اند افتاده است اتفاقاتی که می توان به اینده این رشته های ورزشی امیدوار بود.

هیات های ورزشی استان مانند مهدی امیر فخریان در بدمینتون ، بهمن صفری در اسکواش، حسین فرهادی در تیراندازی با کمان، مرحوم مهدی رفیعی در بیماران خاص و پیوند اعضاء ، یاسر سلیم بهرامی در انجمن های ورزشی و حسین شکیبافر در هندبال جوانانی هستند که تحول خوبی در رشته های ورزشی تحت امر خود ایجاد کرده اند.

سپردن و اعتماد به جوانان در راس هیات های ورزشی در استان مازندران بسیار شیرین و تاثیرگزار بود و این روند در صورت ادامه دار بودن ان می تواند سبب رونق و پویایی در ورزش استان شود.

هیچگاه  در خصوص بدمینتون به چنین دستاوردهای نرسیده بودیم حضور مهدی امیرفخریان سبب تحول عظیمی در این رشته ورزشی مازندران شده است که تا پیش از این نامی از بدمینتون در استان به گوش نمی رسید.

برگزاری چند رویداد مهم در رشته تیراندازی با کمان مازندران تنها در دوران مدیریت حسین فرهادی اتفاق افتاد این رشته ورزشی در گذشته از عدم ثبات مدیریتی رنج می برد و انجام فعالیتهای ورزشی در تیراندازی با کمان در هاله ای از ابهام بود و پس از حضور رئیس جوان این رشته ورزشی در راس هیات توانست استعدادهای این رشته ورزشی را در مازندران شکوفا کند.  تمامی این جوانان در هیات های ورزشی توانسته اند ورزش مازندران را سربلند نمایند.

مدیران جوان ورزشی باید مورد حمایت قرار گیرند زیرا اینده مدیریت ورزشی مازندران در گرو حضور این عزیزان می باشند.

ورزش مازندران به خود می بالد زیرا در زمینه ورزشکار و مدیریت پر توان است و اتفاقات ورزش مانزدران با اندکی و همدلی ایجاد خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو