هیات های ورزشی مازندران را دریابید…

 

اختصاصی نسیم ورزش/ سید مجید محمدیان: ورزش مازندران دارای پتانسیل های فراوانی می باشند و لازمه تقویت رشته های ورزشی حمایت از متولیان عرصه های ورزشی می باشند.

یادداشت

هیات های ورزشی مازندران بخش اعظمی از فعالیتهای ورزشی مازندران را برعهده دارند. برگزاری کلاس های مربیگری ، داوری، همایش ها و فعالیتها در خصوص توسعه رشته های ورزشی سبب ساز اقتدار و آقایی ورزش مازندران خواهد شد.

ورزش مازندران در شرایط حساسی قرار دارد ضعف های موجود در مدیریت ورزش مازندران باعث بروز مسائل عمده ای در بخش های مختلف ورزش مازندران شده است.

جامعه ورزشی هوشیار هستند و سره را از ناسره تشخیص می دهند قدردان تلاش ها و زحمات مدیران دلسوز می باشند و خیانت های موجود در ورزش مازندران را به خوبی احساس می کنند.

انتظار جامعه ورزش از دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ورزشی و حضور مدیران دلسوز و کاربلد و با تجربه در امر ورزش می باشد. دولت تدبیر و امید در استان مازندران باید نشان دهد که ورزش این دیدار را فراموش نخواهد کرد.

هیات های ورزشی نیازمند تزریق منابع مالی می باشند جذب حامی مالی با توجه به عدم صنعتی بودن استان بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد.

البته عزم جدی هم از سوی دستگاه ورزش برای جذب حامیان مالی مشاهده نمی شود و این عدم توجه آسیب جدی به پیکره فعالیت های ورزشی از سوی هیات ها خواهد زد.

مازندران دیدار علویان به ورزش خود می نازد و قامت این ورزش، بزرگ مدیریتی  از جنس ورزش مازندران می خواهد. قطعا هیات های ورزشی مازندران با وجود اعتبارات مالی میتواند پرتلاش وارد عمل شوند و شاهد پویایی و نشاط در فضای ورزشی مازندران خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *