هیات های هندبال و اتومبیلرانی چالوس هیچگونه عملکردی ندارند!!!/ وضعیت هیات های ورزشی غیرفعال چالوس تعیین تکلیف می شود

نسیم ورزش: مدیرعامل جامعه ورزش چالوس گفت : بزودی وضعیت هیات های ورزشی غیرفعال دراین شهرستان تعیین تکلیف می شود.

جامعه ورزش چالوس به عنوان یک تشکل مردم نهاد از سال ۱۳۸۵ با رویکرد فرهنگی و ورزشی پس از دریافت مجوز از فرمانداری دراین شهرستان فعالیتش را آغاز کرده است و تاکنون این نهاد با حمایت های مالی در اجرا و تکمیل طرح های عمرانی ورزشی و اعزام ورزشکاران به میادین ورزشی سطح استانی ، کشوری و برون مرزی نقش بسزایی داشته است.
سید بهرام موسوی  افزود : این موضوع در روز گذشته در نشستی که در فرمانداری چالوس برگزارشد ، مطرح و فرماندار نیز تاکید داشتند تا در ماه جاری وضعیت این هیات های ورزشی غیرفعال درشهرستان مشخص شود.
وی ، اظهارداشت : هم اینک از مجموع ۳۴ هیات ورزشی ، حدود ۵۰ درصد آن ها در شهرستان فعالیت دارند و چنین وضعیتی جای نگرانی دارد.
وی ادامه داد : به عنوان نمونه هیات ورزشی هندبال در شهرستان تشکیل شده و با این که در این رشته استقبال خوبی می شود اما متاسفانه این هیات هیچگونه عملکردی ندارد.
وی ، اضافه کرد : در رشته موتور سواری و اتومبیلرانی نیز به واسطه اعزام تعدادی از ورزشکاران این رشته به خارج از کشور چالوس دراین رشته جایگاه بسیاری خوبی دارد منتهی به علت فراهم نبودن برخی از زیرساخت ها و کمبود امکانات و تجهیزات هیات های این رشته ها فعالیتی به آن شکل ندارند.
رئیس هیات کشتی چالوس درادامه از تشکیل کمیته برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد هیات های ورزشی در شهرستان خبرداد و گفت : درسایه همکاری و همراهی های پیوسته مسئولان بویژه فرماندار چنین کمیته ای تشکیل شده است و تدوین چشم انداز ورزش ، بررسی عملکرد هیات های ورزشی از لحاظ کمی و کیفی ازجمله اهداف آن معرفی شده است.
موسوی ، ابراز امیدواری کرد که با ادامه این روند و بازدیدهای مستمر فرماندار از فضاهای ورزشی درآینده شاهد پویایی و رشد جایگاه ورزش چالوس در تمامی رشته ها در سطوح استانی ، کشوری ، بین المللی و جهانی همانند دوره های گذشته باشیم .
شهرستان چالوس با جمعیتی دست کم یکصد هزار نفر از هفت هزار و ۵۰۰ ورزشکار بیمه شده ورزشی و نیز ۱۸۷ هزارمتر فضای ورزشی برخورداراست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *