هیئت فوتبال رامسر رسما لیگ برتری شد

 

نسیم ورزش : رئیس هیئت فوتبال رامسر از خرید سهمیه لیگ برتر فوتبال استان مازندران خبر داد و افزود: طی هماهنگی با مسئولان تیم هیئت فوتبال زیرآب، با خرید امتیاز این تیم در فصل جدید رقابت های استان شرکت خواهیم کرد.

هادی حلاجیان گفت: امسال بنا بود با همکاری هیئت فوتبال استان مازندران در لیگ دسته اول استان حضور داشته باشیم ولی با توجه به اینکه تیم هیئت فوتبال زیرآب قصد حضور در فصل جدید مسابقات را نداشت با خرید امتیاز این تیم در بازیها شرکت می کنیم.

وی ادامه داد: برای حضور در این مسابقات تمرینات تیم بصورت ۴ جلسه در هفته برگزار می شود.

حلاجیان اذعان داشت: از همه علاقه مندان و ورزش دوستان رامسری برای کمک به تیم شهرستان دعوت می کنیم تا انشالله به همت و تلاش مسئولین بعد از ۲۰ سال حضور قدرتمندی را در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان مازندران داشته باشیم.

وی افزود: در جذب بازیکن اولویت ما با بازیکنان بومی و جوانان است و در صورت لزوم در چند پست از بازیکنان شهرهای اطراف استفاده خواهیم کرد.

وی پیرامون برنامه های هیئت فوتبال رامسر در رده پایه گفت: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان، دو مدرسه فوتبال زیر نظر هیئت در زمینه شهدای زینبیه تمرینات خود را آغاز کردند و با استقبال خوبی نیز همراه بود.

وی اظهار داشت: طی جلساتی مربیان تیم های نوجوانان و جوانان شهرستان را تعیین کردیم با برنامه  تمرینی مدون علاقه مندان می توانند بدون پرداخت هزینه در کلاس ها شرکت کنند و تا اواخر تابستان سازماندهی خوبی را در رده پایه انجام خواهیم داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *