هیئت رئیسه انجمنهای ورزشی مازندران معر فی شدند

نسیم ورزش: طی احکام جداگانه‌ای که از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران هیئت‌رئیسه انجمن‌های ورزشی استان مشخص شدند.

هیئت رئیسه انجمنهای ورزشی
احسان شعبان‌نژاد، احمد صالحی، محسن گرجی، شعبانعلی رمضان‌نژاد و اعظم‌السادات حسینی به‌عنوان اعضای هیئت‌رئیسه هیئت انجمن‌های ورزشی مازندران احکام خود را از مدیرکل ورزش و جوانان مازندران دریافت و فعالیت خود را آغاز کردند؛ همچنین مریم محسنی به‌عنوان نایب رئیس بانوان این هیئت معرفی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه ابلاغ احکام هیئت‌رئیسه انجمن‌های ورزشی این استان، گفت: خوشحال هستم که در دور جدید فعالیت هیئت انجمن‌های ورزشی مازندران، تحرک و شادابی خوبی را مشاهده می‌کنیم و این نویدبخش آینده درخشان برای رشته‌های تحت پوشش این هیئت در استان است.

حبیب حسین‌زادگان با اشاره به ورزش‌های زیرمجوعه این هیئت، افزود: ورزش‌های زیرمجموعه هیئت انجمن‌های ورزشی، از جمله رشته‌هایی است که مورد علاقه و توجه خانواده‌ها بوده و همان‌طور که شاهدیم، استقبال خوبی هم از سوی مردم می‌شود.

وی با ابراز رضایت از روند رو به رشد در هیئت انجمن‌های ورزشی استان، آمادگی اداره ورزش و جوانان را برای حمایت ویژه از ورزش‌های تحت پوشش اعلام کرد.

در ادامه رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی مازندران نیز در این نشست، با اعلام برخی از موفقیت‌های به‌دست‌آمده، بیان کرد: در همین زمان اندک از آغاز فعالیت ترکیب جدید هیئت، میزبانی چند رویداد ورزشی کشوری را پذیرفتیم که مهم‌ترین آن مسابقات فوتبالی قهرمانی کشور بود که در ساحل فرح‌آباد ساری برگزار شد.

یاسر سلیم‌بهرامی از تکمیل ترکیب کمیته‌های مختلف در زیرمجموعه هیئت انجمن‌های ورزشی مازندران خبر داد و اضافه کرد: در طول ماه گذشته ضمن فعال‌سازی بیشتر شهرستان‌ها، شش هیئت در شهرستان‌های رامسر، بابل، ساری، میاندورود، نکا و نوشهر دفاتر خود را افتتاح کردند.

وی یادآور شد: این هیئت دارای ۱۷ انجمن ورزشی است که در مجموع ۴۰ رشته را تحت پوشش خود قرار داده و هفت رشته از ورزش‌هایی که تحت پوشش این  هیئت قرار دارد، از رشته‌های المپیکی یا بازی‌های آسیایی بوده و سایر نیز دارای مسابقات جهانی در سطوح مختلف است.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی مازندران با معرفی اعضای هیئت‌رئیسه هیئت انجمن‌های ورزشی مازندران، گفت: اعضای هیئت‌رئیسه هیئت انجمن‌های ورزشی با حساسیت و دقت زیادی انتخاب شدند که متشکل از افرادی تحصیل‌کرده، مدیر، کارشناس و علاقه‌مند به توسعه ورزش‌های تحت پوشش هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *