هوای مازندران تا پنج درجه افزایش می یابد

نسیم ورزش : هواشناسی مازندران پیش بینی کرد که دمای هوای استان تا اواسط هفته جاری تا پنج درجه افزایش یابد .

 

پنج درجه افزایش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، معاون پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران روز شنبه گفت : روز گذشته و با خروج سامانه بارشی و سرد از مازندران ، امروز شنبه شرایط جوی پایدار و صاف در استان مستقر شده است .
احمد اسدی ادامه داد : براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی ، هوای امروز شنبه استان صاف همراه با افزایش نسبی دما و وزش باد گرم در ارتفاعات است .
وی افزود : امروز در گرم ترین زمان هوای ساری مرکز استان به ۱۰ درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد .
معاون پیش بینی هواشناسی مازندران هوای روز یکشنبه مازندران را با ورود موج ناپایدار ، افزایش ابر همراه با وزش باد و در برخی مواقع با بارش های پراکنده پیش بینی کرد و گفت:برغم این وضعیت دمای هوا فردا ساری با افزایش ۲ تا ۳ درجه ای به ۱۳ درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد .
وی هوای استان را برای روز دوشنبه تا چهارشنبه صاف و همراه با افزایش دما پیش بینی کرد و افزود : در این روزها دمای هوا به ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد رسید .
*** ثبت ۵۷ میلی متر باران در نوشهر
اسدی با اشاره به اینکه مازندرانی ها آخر هفته گذشته را با بارش باران پشت سر گذاشتند ، گفت که بیشترین باران طی روزهای پنجشنبه و جمعه را نوشهر به خود اختصاص داد .
وی میزان بارش باران دراین شهرستان را ۵۷ میلی متر اعلام کرد و افزود : بعداز نوشهر ، رامسر و آمل هرکدام به ترتیب با ۳۰ و ۲۱ میلی متر بیشترین بارش باران در مازندران را داشته اند .
معاون هواشناسی مازندران بیشترین بارش برف ثبت شده روزهای اخیر در استان را مربوط به سیاه بیشه با ۲۰ سانتی متر اعلام کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو