هواداران کاله یک جلسه از همراهی تیمشان محروم شدند

نسیم ورزش : هواداران کاله یک جلسه از همراهی تیمشان محروم شدند/ فدراسیون والیبال تیم لیگ برتری کاله مازندران را به خاطر ‘ رفتار خارج از نزاکت تماشاگران ‘ به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران در بازی خانگی محکوم کرد.

هواداران کاله یک جلسه از همراهی تیمشان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در جلسه عصر دوشنبه خود دیدار تیم های کاله مازندران و شهرداری ورامین را که به عنوان آخرین دیدار نیم فصل لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور ۲۵ آذر ماه در آمل برگزار شد، مورد بررسی قرار داد و باشگاه کاله را در بازی خانگی بعدی از همراهی تماشاگرانش محروم کرد.
اعضای این کمیته همچنین پس از شنیدین اظهارات ناظر و داوران و دفاعیات ‘ احسن شیرکوند ‘ به اتفاق آرا این بازیکن تیم شهرداری ورامین را به پنج جلسه محرومیت قطعی از حضور در مسابقات لیگ برتر و یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کردند.
دیدار دو تیم کاله مازندران و شهرداری ورامین درآخرین دیدار نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور ۲۵ آذر ماه در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل برگزار شد و با پیروزی ۳ بر ۲ وارمینی ها به پایان رسید.
دیدار دو تیم در آمل در عین حال پرحاشیه بود و یکی از مهم ترین حاشیه های آن هم ‘ احسن شیرکوند’ بازیکن شهرداری ورامین با کارت قرمز داور رقم خورد.
حاشیه از آنجا آغاز شد که کاله در ست سوم زمانی که با امتیاز ۱۸ بر ۱۶ از میهمان ورامینی خود پیش افتاده بود و داور هم این موضوع را اعلام کرد، بازیکنان تیم میهمان با جمع شدن دور ‘ بهروز جعفری ‘ که داوری را بر عهده داشت به این تصمیم وی اعتراض کردند.
از آنجا که بازیکن سابق تیم ملی و فعلی تیم شهرداری ورامین در متن این اعتراض قرار داشت و بازی به واسطه اعتراض های زیاد وی به داور و برخی تماشاگران حاضر در سالن پیامبراعظم آمل به مدت ۲۰ دقیقه متوقف شد، داور به او کارت قرمز داد تا از زمین اخراج شود.
اگر چه پس از اخراج شیرکوند هم اعتراض ها ادامه یافت ، ولی در نهایت با دخالت پلیس و هدایت بازیکن اخراجی به سمت رختکن موضوع خاتمه یافت و بازی ادامه پیدا کرد
بهروز جعفری داور اول و محمدرضا درفش کاویان داور دوم و از سوی فدراسیون والیبال اسماعیل صباغ به عنوان نماینده داوری و حسین پورکاشیان نماینده سازمان لیگ دراین دیدار بودند.
** رای فدراسیون ناعادلانه بود
در همین حال سرپرست تیم کاله مازندران به رای صادره فدراسیون والیبال درخصوص محرومیت یک جلسه ای تیمش واکنش نشان داد و آن را ناعادلانه خواند.
محمد شعبان پور دوشنبه شب گفت: عامل تحریک تماشاچیان، شیرکوند بازیکن تیم شهرداری ورامین بود که با حواشی و بر هم زدن جو سالن و بازی علیه تیم داوری و کادرفنی و نیز بازیکنان فحاشی می کرد.
وی افزود: این که بازیکنی در این سطح از جایگاه ورزشی با رفتار غیرحرفه ای و الفاظ رکیک در میدان های ورزشی حضور دارد، محرومیت پنج جلسه ای برایش حتی کم است و انتظار بود کمیته انضباطی مادم العمر وی را از فعالیت های ورزشی محروم کند.
سرپرست تیم کاله مازندران گفت که از سوی مدیریت باشگاه نامه رسمی گلایه باشگاه از حکم صادر شده تا امروز به فدراسیون والیبال و کمیته انضباطی ارائه خواهد شد تا تجدید نظر شود.
تا پایان نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور تیم کاله مازندران با انجام ۱۲ مسابقه ۶ پیروزی و ۶ شکست با ۱۷ امتیاز در رده نهم جدول سیزده تیمی این رقابت ها قرار گرفت.
این تیم در چارچوب هفته چهاردهم و بازی های برگشت این رقابتها روز چهارشنبه پنجم دی ماه در دیداری بیرون از خانه میهمان تیم پیام مشهد است و در هفته پانزدهم هم نهم دی ماه در دیداری خانگی میزبان تیم شهرداری تبریز خواهد بود.
مسابقات امسال لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران با حضور ۱۳ تیم درحال برگزاری است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو