هواداران پرسپولیس ناراحتم کردند/تعویض های اجباری کارمان را خراب کرد

نسیم ورزش/حمید استیلی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: جا دارد به بازیکنان تیمم خسته نباشید بگویم. آنها جانانه و فداکارانه بازی کردند. ما دو تعویض اجباری داشتیم که ابتدا آرش افشین از زمین اخراج شد و در ادامه پژمان نوری به دلیل آسیب‌دیدگی جای خود را به حاتمی داد. این تعویض‌های اجباری در کار ما خلل ایجاد کرد، چون روی هر سه تعویض‌مان برنامه داشتیم.

وی ادامه داد: به هواداران خسته نباشید می‌گویم البته شرمنده آنها شدیم و از هواداران پرسپولیس کمی ناراحتم نباید به بازیکن سابق بی احترامی شود. من، کنعانی، رافت، نوری، زارع سابقه حضور در پرسپولیس را داشتیم و در تمام دنیا کسانی که برای تیمی بازی می‌کنند مورد تشویق قرار می‌گیرند و در پایان مسابقه اتفاقاتی رخ داد که خجالت می‌کشم آن را بیان کنم.

سرمربی ملوان درباره  فحاشی هواداران ملوان به سوشا گفت: کار هواداران ملوان هم اشتباه بود و نباید اشتباه را با اشتباه جواب بدهیم و حتی اگر هوادار تحریک شود نباید فحاشی کند. مازیار زارع برای پرسپولیس خیلی زحمت کشیده و نباید به او بی‌احترامی شود. اگر هوادار ملوان هم به سوشا بی احترامی کرده نباید این کار انجام می‌شد و من نمی‌گویم ما خیلی مودب بودیم و آنها فقط بی احترامی کردند.

استیلی درباره اینکه به دنبال به پنالتی کشاندن بازی بود، گفت: دو تعویض اجباری کارمان را با مشکل مواجه کرد و هر سه چهار روز یک بار برای ما بازی می‌گذارند. با راه آهن بازی داشتیم و با اتوبوس راهی انزلی شدیم و با اتوبوس هم برگشتیم این خستگی‌ها باعث مصدومیت‌ می‌شود. سید جلال رافخایی یک موقعیت تک به تک داشت که اگر گل می‌شد بازی شرایطش فرق می‌کرد و این نشان می‌داد تفکر کشیدن بازی را به پنالتی نداشتیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *