هواداران پرسپولیس ناراحت نباشند/ در پایان فصل جشن قهرمانی می‌گیریم

 

نسیم ورزش: حسین هدایتی مردی که آرزو داشت در مزایده بی‌سرانجام سرخابی‌ها، پرسپولیس را در اختیار بگیرد، روز گذشته همراه با طاهری سرپرست این باشگاه در ورزشگاه آزادی حضور داشت و بازی سرخپوشان را برابر سایپا نظاره‌گر بود.

هدایتی پس از این دیدار که با تساوی همراه بود، در صفحه اجتماعی‌اش نوشت: «هواداران عزیز پرسپولیس امیدوارم از مساوى دقایق آخر مقابل سایپا ناراحت نباشید، زیرا کشتى در ساحل امن تر هست اما براى این منظور ساخته نشده پس باید حرکت کرد، اگه تیمى بخواد با یک تساوى لنگر بندازه و ازحرکت بایستد، نخواهد توانست به حرکت روبه جلوى خودش ادامه بده. پرسپولیس بهتر و جنگنده تر از همه تیمهاى لیگ داره بازى میکنه و این تساویها براى دیگران هم هست. همه بازیکنان و کادر فنى و مدیران با درایت خود بایستى روحیه جنگندگى خودشان را حفظ کنند و تلاششان را زیادتر و با سرعت بیشتر در اقیانوس دلهاى میلیونها پرسپولیسى حرکت کرده و به حول قوه الهى با کسب قهرمانى در پایان فصل لنگر انداخته.

من و میلیونها هوادار با استمرار حضورمون در استادیوم حمایت مادى و معنویمون را به شما قول میدیم. کنارتون هستیم تا در بازیهاى پیش رو امتیازات را جمع آورى کرده و در پایان فصل همه باهم جشن قهرمانى را برپا کنیم ان شاءالله. یا علی».

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *