هواداران نساجی مازندران فردا وطنی را پر کنید

نسیم ورزش : هواداران نساجی مازندران فردا وطنی را پر کنید / سرمربی و بازیکنان تیم فوتبال نساجی که به خوبی می‌دانند حضور تماشاگران فهیم و پرشور می‌تواند وزنه سنگینی برای پیروزی تیم باشد از همه آنان خواستند تا به ورزشگاه بیایند و نساجی را تشویق کنند.
هواداران نساجی مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تیم فوتبال نساجی مازندران از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه فرداشب(پنج‌شنبه) میزبان تیم ذوب‌آهن  است و در نخستین گام به مصاف این تیم اصفهانی می‌رود.

سرمربی و بازیکنان تیم فوتبال نساجی که به خوبی می‌دانند حضور تماشاگران فهیم و پرشور می‌تواند وزنه سنگینی برای پیروزی تیم باشد از همه آنان خواستند تا به ورزشگاه بی‌آیند و نساجی را تشویق کنند.

در بخشی از این پیام آمده است:

پنج‌شنبه شب نساجی مازندران در نخستین بازی خود در تاریخ لیگ برتر به میدان می‌رود و میزبان تیم ذوب‌آهن اصفهان است. از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه منتظر حضور گرم هواداران در ورزشگاه وطنی هستیم؛ ورزشگاهی که به خوبی می‌دانیم تمام رقبا از حضور در آن وحشت دارند.

فصل گذشته، هواداران با حمایت بی‌نظیر خود نقش پررنگی در صعود تیم به لیگ‌برتر داشتند و امسال نیز، اطمینان داریم با حضور پرشور خود، می‌توانند به تیم و ساق بازیکنان انرژی دهند.

پیش از شروع فصل، این قول را به هواداران فوق‌العاده و مثال زدنی مازندران و به ویژه مردم قائم‌شهر می‌دهیم که با تمام وجود در تک تک مسابقات برای خوشحالی آنها تلاش خواهیم کرد. حمایت شما همان چیزی است که به آن امید بسته‌ایم. امسال ثابت خواهیم کرد یک تیم نیستیم، بلکه یک استانیم و کنار هم دروازه‌های مهمی را فتح خواهیم کرد.

 هواداران پرشور نساجی نیز بی‌صبرانه منتظرند تا فرداشب از راه برسد و جدال تیم محبوب خود در نخستین گام از لیگ‌برتر را ببینند و جهنم وطنی را به رخ اصفهانی‌ها نیز بکشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو