هندبال مازندران باید به جایگاه واقعی خود برسد/توسعه و گسترش هندبال هدف ما است

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: باید شرایطی ایجاد کنیم تا هندبال مازندران به جایگاه واقعی خود برسد و در اینخصوص باید برنامه های خوبی ارائه شود.

حبیب حسین زادگان

حبیب حسین زادگان

به گزار ش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش حبیب حسین‌زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران در مجمع برگزاری هیأت هندبال استان برای انتخاب رئیس هیأت هندبال، اظهار کرد: در المپیک ریو ۳۷٫۵ درصد مدال‌های کشورمان توسط ورزشکاران مازندرانی کسب شد.

وی با بیان اینکه به نخبگان ورزش استان در آوردگاه المپیک ریو افتخار می‌کنیم، افزود: امیدواریم در پارالمپیک ریو نیز ورزشکاران مازندرانی مایه افتخار ورزش کشور شوند.

مدیرکل ورزش جوانان مازندران با اشاره به اینکه باید شرایطی ایجاد کنیم تا هندبال استان به جایگاه واقعی خود برسد، بیان کرد: باید این رشته ورزشی با حمایت ورزشکاران و پیشکسوتان به جایگاهی که ورزش استان می‌خواهد، برسد.

حسین‌زادگان با بیان اینکه اداره‌کل ورزش و جوانان از هر فردی که رئیس هیأت انتخاب شود حمایت می‌کند، گفت: توسعه و گسترش هندبال هدف ما است، هر کس که ریاست چهار ساله هندبال استان را برعهده می‌گیرد، باید تعامل و هماهنگی خوبی با فدراسیون و اداره‌کل داشته باشد.

لازم به ذکر است مجمع انتخابات هندبال مازندران با حضور ۳ کاندیدا برگزار شد که در پایان حسین شکیبافر با کسب ۱۱ رای موفق شد رئیس هیات هندبال مازندران شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *