پایان ماروتن هندبال/هندبال مازندران با محمد حسین شکیبافر آرام گرفت

مجمع انتخابات هیات هندبال مازندران با حضور عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون،حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در سالن جلسات شهید زرهون اداره کل ورزش برگزار شد.

محمد حسین شکیبافر

محمد حسین شکیبافر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش در این مجمع محمد حسین شکیبافر موفق شد با کسب ۱۱ رای از ۱۸ رای اعضای مجمع سکاندار هیات هندبال مازندران شد.

محمد حسین شکیبافر ، یاوری و رضازاده اعضای حاضر در مجمع بودند که قبل از رای گیری ابوالفضل رضازاده از انتخابات انصراف داد و رای گیری مابین شکیبافر و ماهیار سالار برگزار شد که در پایان محمد حسین شکیبافر توانست با احتساب ۱۱ رای بر ۷ رای یاوری پیروز مجمع هندبال شود و سکاندار هیات هندبال مازندران شود.

شکیبافر بعنوان یکی از مدیران تاثیرگذار همیاری شهرداری های مازندران ارتباط بسیار خوب و مستمری با شهرداران استان دارد و می تواند از این فرصت برای توسعه هندبال مازندران در شهرستانهای مازندران بهره برد.

شکیبافر  با بازرگانان استان ارتباط تنگاتنگی دارد و خواهد توانست در جهت جذب اسپانسر و تزریق منابع مالی به رشته ورزشی هندبال مازندران موثر باشد.

بدون شک حضور محمد حسین شکیبافر با برنامه  دارای تحصیلات علمی آکادمی و مرتبط با صاحبان صنایع  می تواند زمینه ساز ترقی و توسعه این رشته ورزشی شود.

سابقه درخشان شکیبافر در  عرصه مدیریت ورزشی و حضور در هیات های مختلف ورزشی و آشنایی با آسیب ها و تهدیدهای و فرصت های رشته ورزشی هندبال در استان می تواند سبب تحول در این رشته ورزشی بعنوان  یک مدیر کاربلد و حرفه ای  شود.

اعضای مجمع هیات هندبال مازندران با انتخاب شکیبافر گام های ترقی در این هیات ورزشی را محکم و استوار کردند و قطعا شاهد روزهای خوب در هندبال مازندران خواهیم بود.

شایان ذکر است محمد حسین شکیبافر از چهره های رسانه ای مازندران عضو هیات رئیسه تیراندازی با کمان استان، دبیر هیات شطرنج مازندران ، مدیر اجرایی هیات راگبی استان و رئیس شورای راهبردی هیات ورزشهای همگانی مازندران را در کارنامه مدیریتی ورزشی خود دارد.

پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش این انتخاب را به این  برادر بزرگوار تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق روزافزون در مسئولیت جدید را از خداوند منان مسئلت دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *