هندبال ساری به روزهای خوب خودش برمیگردد

روزهای خوب هندبال ساری مجددا تکرار میشود.

محسن بیگلرپور

محسن بیگلرپور

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش محسن بیگلرپور سرپرست هیات هندبال شهرستان ساری گفت: هندبال مازندران با مدیریت آقای شکیبافر روزهای خوبی را در پیش و رو دارد اما در هندبال شهرستان ساری هیچگونه اقداماتی صورت نگرفت و خیلی از با تجربه های هندبال ساری کنار گذاشته شدند و افراد بی سابقه ای وارد رشته ورزشی هندبال شدند.
سرپرست هیات هندبال شهرستان ساری اظهار داشت: مخاطب و دوستداران هندبال روز به روز بیشتر و بیشتر میشوند و باید برنامه های خوبی را در دستور کار قرار دهیم تا این عزیزان بهترین استفاده را از رشته ورزشی هندبال ببرند.
وی در ادامه عنوان داشت: شهرستان ساری در لیگ برتر مازندران دو تیم دارد (تیم نسیم ورزش – تیم حاج حسن صفری) که از افتخارات شهرستان ساری محسوب میشوند.
بیگلرپور با بیان اینکه استعدادیابی در سال های اخیر ضعیف و کمرنگ بود افزود: در سال های ۷۷-۷۸ شهرستان ساری یک تیم در سطح استان داشت و هیچگونه استعدادیابی برای جایگزین کردن بازیکنان این تیم صورت نگرفت و پرونده ی تیم هندبال ساری در همان سال بسته شد.
سرپرست هیات هندبال ساری عامل افت هندبال در سالهای اخیر را ضعف مدیریتی دانست و اظهار کرد: شهرستان ساری تیم خوبی در سطح مازندران داشت ،ضعف مدیریتی و بی توجهی به بازیکنان هندبال ، باعث شد هر یک از این بازیکنان رشته ورزشی هندبال را ترک و فراموش کنند.
بیگلرپور در مورد توسعه و پیشرفت هندبال برنامه هایی را در دستور کار قرار داد و بیان داشت: به تمامی هندبالیستا و پیشکسوتان و دوستداران به رشته ورزشی هندبال اطلاع میدهیم و گردهمایی بزرگ را برگزار میکنیم تا همه ی این عزیزان به رشته بانشاط و مهیج هندبال برگردند.
وی در ادامه تصریح کرد: راه اندازی مدارس هندبال در دستور کار قرار دارد و با کمک علیرضا بکماز رئیس کمیته استعدادیابی هیات هندبال استان مازندران بتوانیم استعدادهای ناب هندبال را در این رشته پیدا کنیم تا رشته ورزشی هندبال به هدف اصلی خود دسترسی پیدا کند.
بیگلرپور در پایان عنوان داشت: امیدوارم یکایک خاک خورده های هندبال مازندران بار دگر به جامعه هندبال برگردند تا روز های خوب هندبال مجددا تکرار شود.
محمد بابایی-ساری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو