هم نشینی ورزشکاران با ایت الله …معلمی امام جمعه قائمشهر و عضو مجلس خبرگان رهبری +تصاویر

اختصاصی نسیم ورزش : به مناسبت چهلمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی هم نشینی ورزشکاران با ایت الله …معلمی امام جمعه و عضو مجلس خبرگان رهبری در قائمشهر برگزار شد.

بمناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ، دیدار جامعه ورزش و بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران با حضور سردار داود آذرنوش (مسئول سازمان بسیج ورزشکاران کشور ) و رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان قائم شهر با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان قائم شهر ، ضمن دیدار با آیت الله معلمی امام جمعه شهرستان و عضو مجلس خبرگان رهبری ، به مناسبت چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی ، با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

آیت الله معلمی در این دیدار ضمن شکرگزاری به بارگاه احدیت به جهت درک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: کشور ما در سالهای پیش از انقلاب ، وابسته بود به بیگانگان . برای اثبات وابستگی کشور ما به بیگانه در آن سالها ، چه سندی نمایان تر از این که پسر در این مملکت شاه باشد ، اما پدرش را تبعید کنند به جزیره ی موریس؟! . یعنی چه؟ ؛ چه پیامی دارد این رفتار؟ . خب کدام پسر حلال زاده است که علاقه داشته باشد پدرش در جزیره ای خارج از کشور و دور افتاده زندگی کند؟ حال این که محمدرضا در ایران شاه بود ، رضا شاه کجا تبعید شده بود؟ خب اگر این کشور و مدیریت این کشور وابسته به بیگانه نبود که تحمل این معنا را نمیکرد . رضا شاه را ببرند موریس ، پسرش را اینجا سر کار بگذارند !

امام جمعه قائم شهر در ادامه افزود: دودمان پهلوی هم خودشان در برابر بیگانه ذلیل بودند ، هم ملت را به ذلت کشانده بودند . در قدم اول ، امام میفرمود: شاه ، تو را نصیحت میکنم . اما ست قدرت بود و نصیحت شنو نبود . تا کار به جایی رسید که در بیانیه ای بفرماید : شاه شاخ دارد و عقل ندارد ، بزنید شاخش را بشکنید .

در پایان این مراسم نیز بسیج ورزشکاران سپاه کربلا مازندران با حضور سردار داود آذرنوش مسئول سازمان بسیج ورزشکاران کشور و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر عکس یادگاری را با ابوشهیدین حضرت آیت ا…معلمی گرفتند./  ابراهیم اسماعیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو