هم اکنون بارش برف و باران در محور کندوان

نسیم ورزش :سرپرست پلیس راه مازندران گفت: هم‌اکنون در ارتفاعات محور کندوان شاهد بارش برف هستیم.
کندوان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمدرضا خسرویان اظهار کرد: در حال حاضر در ارتفاعات محور کندوان شاهد بارش برف هستیم.

وی به بارش باران در محور کندوان اشاره کرد و افزود: در محورهای هراز، سوادکوه و سمنان ـ مازندران از لحاظ جوی مشکلی نداریم.

سرپرست پلیس‌راه مازندران بیان کرد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی از بعدازظهر امروز بارش برف در سایر محورها داریم که لازم است رانندگان به توصیه‌های راهنمایی و رانندگی توجه کنند.

این مسؤول یادآور شد: همچنین توصیه‌ ما به رانندگان این است که حتماً خودروهای آنان به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ مجهز باشند.

خسرویان تصریح کرد: همچنین با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران لازم است افراد از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

سرپرست پلیس‌راه مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه  محدودیت‌های ترافیکی از روز گذشته در محورهای استان آغاز شد، افزود: تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان و تردد انواع کامیون و کامیونت از محور هراز همچنان ممنوع است.

خسرویان با بیان اینکه محورهای کندوان و هراز روز شنبه یک‌طرفه می‌شود، اضافه کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ روزهای پنج‌شنبه ۲۵، جمعه ۲۶ و شنبه ۲۷ آذر ماه امسال از محور هراز ممنوع  است.

وی افزود: همچنین تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ روز شنبه ۲۷ آذر ماه امسال از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

سرپرست پلیس راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

خسرویان در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو