همکاری مسئولان لازمه توسعه ورزش رزمی سوادکوه است

نسیم ورزش: نماینده سبک رزمی گراپلینگ در سوادکوه با اشاره به استعداد‌های رشته‌های ورزشی رزمی در سوادکوه، گفت: همکاری مسئولان لازمه توسعه ورزشی شهرستان سوادکوه است.

خبرگزاری فارس: همکاری مسئولان لازمه توسعه ورزش رزمی سوادکوه است
 

هادی قنبری  از فعالیت ۴۰ ورزشکار در رشته رزمی گراپلینگ این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این رشته رزمی زیر نظارت فدراسیون ورزش‌های رزمی جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و نمایندگی آن به‌تازگی در سوادکوه راه‌اندازی شده است.

نماینده سبک رزمی گراپلینگ در سوادکوه با بیان اینکه هماهنگی لازم اداری و تکنیکی این رشته در حال اجرایی شدن در سوادکوه است، افزود: سبک گراپلینگ، رشته ورزشی سنگین، با قفل و خاک همراه است و به  جوجیت‌سوی برزیلی معروف است.

وی به وجود استعداد‌ رشته‌های رزمی در شهرستان سوادکوه اشاره و خاطرنشان کرد: رشته رزمی گراپلینگ تلفیقی از رشته‌های مختلف ورزشی مانند کشتی و رشته‌های رزمی است.

قنبری به اهمیت رشته ورزشی گراپلینگ اشاره و بیان کرد: وجود دفاع شخصی در بیشتر رشته‌های ورزشی وجود دارد و رشته ورزشی گراپلینگ می‌تواند علاقه‌مندان مختلفی را جذب کند.

نماینده سبک رزمی گراپلینگ در سوادکوه، گفت: همراهی و هماهنگی مسئولان، لازمه توسعه ورزشی شهرستان سوادکوه است تا استعداد‌های مختلف توان نشان دادن توانمندی‌های خود را پیدا کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو