همچنان پیگیر حضور غیرقانونی میثاقیان روی نیکمت مس کرمان خواهیم بود

 

نسیم ورزش: باشگاه خونه به خونه اعلام کرد: حضور اکبر میثاقیان روی نیمکت  تیم فوتبال مس کرمان غیرقانونی است.

اکبر میثاقیان

 همچنین در سایت این باشگاه اعلام شده است: علیرغم اینکه یکی از مسئولان تیم مس کرمان از صادر شدن کارت مربیگری اکبر میثاقیان برای نشستن بر روی این تیم سخن می گوید ولی این مربی هنوز برگه تسویه حساب خود را از باشگاه خونه به خونه دریافت نکرده است و حق نشستن روی نیمکت این تیم را ندارد.

قصد نداریم در خصوص قرآنی که اکبر میثاقیان دست روی آن گذاشت و قسم خورد تا در تیم خونه به خونه ماندگار شود سخنی بر زبان بیاوریم و او را به صاحب همان قرآن واگذار می کنیم ولی باشگاه خونه به خونه از نظر قانونی همچنان پیگیر این قضیه خواهد بود و از حق واقعی خود نخواهد گذشت.

ظاهراْ دوستان ما در کرمان دوست دارند همه چیز را برخلاف روال عادی پیش ببرند و مصاحبه روز گذشته آقای مهاجری سرمربی تیم پدیده مشهد در خصوص تماس های مشکوک آقایان نیز گوای این ادعا می باشد.

در پایان لازم است عنوان شود این شیطنتی که دوستان از آن یاد می کنند را فوتبال دوستان کشورمان ۲ سال است که در همین تیم می بینند و حتی کار به محرومیت دوساله و کلی حرف و حدیث نیز کشیده شد و متاسفانه هر دو سال به دو تیم مازندران نساجی و خونه به خونه ضربه وارد کرده است.

امید زیادی داریم تا مراجع قانونی با توجه به مدارکی که توسط باشگاه خونه به خونه ارائه شد، جلوی بی قانونی ها ایستادگی نماید و بدون شک این باشگاه تا آخرین لحظه از حق قانونی مردم مازندران نخواهد گذشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو