همه با هم برای سربلندی ورزش / اتحاد و همدلی رکن اصلی توسعه در ورزش مازندرن

 

اختصاصی نسیم ورزش/سید مجید محمدیان: ورزش مازندران نیازمند روزهای بدون تنش می باشد. ورزش مازندران در قحطی بودجه های دولتی سربلند است مدال های رنگین نشان از عهد و پیمانی استوار در بین ورزشکاران و قهرمانان پرآوازه مازندران می باشد.

سید مجید محمدیان

روزهای خوب ورزش مازندران همیشگی است و چه ساده قهرمانان کم توقع مازندران به جدال با حریفان خود می روند و چه پهلوانانه پیروز می شوند.

ورزش مازندران روزهای پر فراز و نشیبی داشته است و آنچه که ساری و باقی است جامعه بزرگ و محترم ورزش مازندران است که هیچگاه به ان پشت نکردند.

مدال های رنگین ورزش مازندران از ممارست ، تلاش و دشواری های رسیدن به قهرمانی می گوید و آنجاست که نام ورزش مازندران طنین انداز می شود.

ورزش در خون مازنی هاست و گاهی با هم برای پیشرفت ورزش به جدال می پردازیم. حساسیت های ورزشی در استان سرسبز مازندران فراوان است منتقدین مازندران بعنوان دلسوزان ورزش خواستار رسیدن به جایگاه مطلوب می باشند.

مدیران ورزشی باید ظرفیت خود را در مقابل نقد بالا بردند و منتقدین ورزشی را دشمنان قسم خورده خود ندادند.

منتقدین ورزش مازندران هیچگاه نقد مغرضانه ای صورت نداده اند و باید ها و نباید های ورزش مازندران مشخص و محرز می باشد و قطعا بیان مشکلات و ضعفهای مدیریتی در ورزش مازندران زمینه ساز رشد و توسعه در ورزش استان خواهد شد.

تدبیر در ورزش مازندران بایستی پررنگ شود و حرکات احساسی و خارج عرف تنها به دو دستگی و تفرقه منجر می شود.

ضعفهای ورزشی در بدنه مدیریت مازندران مشهود است باید برای رفع آن تلاش شود و این عزم در مدیریت ورزش مازندران باید دیده شود تنها کافی است به سمت رفع موانع گام برداریم و این خود نقطه عطف مدیریت در ورزش تلقی می شود.

ورزش مازندران کار نکرده زیاد دارد که باید به این مسائل اهتمام ویژه ای شود. رسانه های گروهی با وجود ارتباط کم رنگ متولی دستگاه ورزش مازندران حمایت قابل قبولی از او کرده اند.

رسانه های مازندران بدون غش و با کمترین حمایت از جانب دستگاه ورزش روبرو می باشند ولی هیچگاه حمایت خود را از مدیریت ورزش مازندران دست برنداشتند.

اتحاد و همدلی در ورزش مازندران نیاز است با ایجاد فضای آرامش مطمئنا به دستاوردهای گرانسنگی دست خواهیم یافت تواضع و فروتنی اصل مهمی است در ورزش بعنوان رکن اصلی از ان یاد می شود که نقش متولی دستگاه ورزش استان در این مهم پر رنگ می باشد.

جامعه بزرگ و محترم ورزش مازندران  باید به کمک هم بیایند و با دست گیری زمینه ساز موفقیت ها و برتر بودن را مهیا کنند. روزهای خوب ورزش مازندران در حال سپری می باشد …

بیا ای دل اندکی بهتر شویم            یا نه اصلا آدمی دیگر شویم

از همین امروز هنگام نماز              با خداقدری صمیمی تر شویم

سوءظن در خوبی گلها بد است     یادمان باشد که خوش باور شویم

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *