همایش سفیران ورزش برای نخستین‎بار در رامسر برگزار شد

نسیم ورزش: مربی تیم کاراته رامسر گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و به‌منظور جذب تمام اقشار سنی به ورزش، هیئت و تیم کاراته شهرستان رامسر برای نخستین‎بار، همایش سفیران ورزش را برگزار کرد.

مربی تیم کاراته رامسر در حاشیه این مراسم  اظهار کرد: این برنامه برای نخستین‌بار در رامسر با نام سفیران ورزش در حوزه صلح و دوستی بین ورزش و مردم انجام شد و سعی می‎کنیم حرکت‌های جمعی این‌چنینی را افزایش دهیم تا مردم را به ورزش علاقه‌مند کنیم.

داوود یوسفی افزود: جای خالی برنامه‌هایی از این دست احساس می‌شود و هدف ما از اجرای آن سرلوحه قرار دادن موضوع سلامتی است که پیامد خوبی برای جذب دختران و پسران نونهال و نوجوان به ورزش دارد.

وی بیان کرد: هر یک از این ورزشکاران، در جامعه و در خانواده خود سفیر ورزش هستند تا بتوانند ورزش و اهمیت آن در زندگی و سلامت خودشان و دیگران را گوشزد کنند، زیرا که ما به‌علت مشکلات و گرفتاری‎های روزمره، فراموش می‎کنیم که باید برای سلامتی تن خود وقت بگذاریم و هر از گاهی باید به ما این مهم یادآوری شود.

مربی تیم کاراته رامسر با اشاره به در پیش بودن مسابقات قهرمانی کشور و نیز مسابقات جام رمضان، گفت: تیم کاراته رامسر هم همیشه در تمامی برنامه‌های شهرستان تا حد ممکن، حضور پررنگی دارد و از جمله این برنامه‌ها می‌توان به حضور در مراسم حرم تا حرم، محبان حضرت مهدی (عج) و پیاده‌روی ۶۰ ساله‌ها اشاره کرد.

۸۰ نفر از کاراته‌کاران خردسال تا جوان شهرستان رامسر، از باشگاه شهیده اسماعیلی جنب گلزار شهدای زینبیه رامسر به سمت مجموعه ورزشی تختی این شهرستان، پیاده‌روی کرده و شکوه ورزش و سلامتی را در خیابان‌ها به راه انداختند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *