همایش دوچرخه سواری به عنوان سالروز ملی هوای پاک در انزلی برگزار شد

نسیم ورزش:  همایش دوچرخه سواری به عنوان سالروز ملی هوای پاک ،توسط هیأت ورزش های همگانی  در سطح شهرستان بندرانزلی برگزار شد .

این همایش با استقبال خوب دوچرخه سواران شهرستان درهمه سنین همراه بود .تمامی اعضای امور اجرایی  همایش دوچرخه سواری سخت برای این روز کار کردند و پیش بینی هایی هم در خصوص هوا شده بود که اگر هوا بارونی شد به سالن بزرگ ربیعی شهرستان بندانزلی مراجعه کنند که  به دلیل یکسری از ناهماهنگی هایی در خصوص سالن و همچنین به علت مساعد بودن هوای خوب صبحگاهی شهرستان این همایش در بلوار انزلی برگزار شده.

همایش دوچرخه سواری با حضور شهردار شهرستان پورشعبان  و نماینده اداره محیط زیست در بلوار انزلی برگزار شده . مدیر برگزاری همایش دوچرخه سواری آلن پطروسیان بودند که وی ریئس کمیته ورزش های طبیعی هیأت ورزش های همگانی به همراه تیم کمیته خود و همچنین کمیته روابط عمومی و داوطلبین هیأت ورزش های همگانی ای همایش بزرگ را در سطح شهر  برگزار کردند .

اسپانسرها و حامیان برگزار کننده همایش به دلیل مشکلات موجود خواستار مخفی ماندن اسم خود شدند تا مراسم با شکوه تر برگزار گردد.

شهردار شهرستان بندرانزلی در جمع دوچرخه سواران در همه سنین و همچنین حاضرین در همایش تصریح کردند که بانوان هم حتما در همایشات آتی از جمله شرکت کنندگان دوچرخه سوار خواهند بود .

گفتنی است در پایان همایش  به جهت فرهنگسازی جوایزی نظیر کلاه ایمنی دوچرخه وکاور به رسم یادبود تقدیم دوچرخه سواران انزلی به عمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو