همایش تجلیل از ورزشکاران و مربیان المپیکی در سپاه کربلا برگزار شد

با همت سپاه کربلا و سازمان بسیج ورزشکاران مازندران و اداره کل ورزش و جوانان مازندران  همایش تجلیل از ورزشکاران و مربیان المپیکی در سپاه کربلا برگزار شد.

سپاه کربلا

سپاه کربلا

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش این همایش در سالن اجتماعات سپاه کربلا استان در ساری با حضور ورزشکاران المپیکی ریو با حضور   سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان ، سردار داوود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور، سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، سردار کاظم یزدانی رئیس سازمان تربیت بدنی بسیج ورزشکاران، ، معاونین اداره کل ورزش و جوانان و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها، روسای هیات ها ورزشی استان و شهرستانها  برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران:

ورزشکاران مازنی با درخشش شان در سنگر دیگری پرچم مقدس کشورمان  را به اهتزار در  می آورند.

سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با بیان اینکه مازندران در عرصه ورزش قهرمانی و پهلوانی زبانزد و پیشتاز است، گفت: امروز ورزشکاران مازنی با درخشش و افتخارآفرینی شان در سنگر دیگری پرچم مقدس کشورمان  را به اهتزار در می آورند.

وی در ادامه افزود : سازمان بسیج ورزشکاران استان در ترافیک اهدای مدال به خانواده ی شهدای مدافع حرم است و این کارها را برکت تشییع شهدای غواص در استان دانست.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور:

پنج هزار شهید ورزشکار در کشور شناسایی شدند

سردار داوود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور از شناسایی ۵ هزار شهید ورزشکار در کشور اشاره کرد و افزود: انشاالله این افتخارآفرینی و پیروزی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو برای کاروان ورزش ایران ادامه دار باشد.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران:

ورزش مازندران قلب ورزش کشور است

همچنین حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ۱۳ ورزشکار مازنی در المپیک ریو تلاش نمودند تا پرچم مقدس کشورمان در المپیک ریو به اهتزاز درآید، اذعان داشت: ورزش مازندران از جایگاه بسیار مهمی در کشور برخوردار است و وزیر ورزش و جوانان، مازندران را قلب ورزش کشور عنوان نمود.

فرمانده سپاه کربلا مازندران:

ورزشکاران المپیکی الگوی بسیار مناسبی برای نوجوانان و جوانان کشور هستند

سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه نقش ما پاسداری از نظام انقلاب اسلامی و نقش شما افتخارآفرینی برای ورزش کشور است، خاطرنشان کرد: شما ورزشکاران با قهرمانی تان موجب غرور ملت و افتخارآفرینی کشور می شوید و الگوی بسیار مناسبی برای نوجوانان و جوانان کشور هستید.

رئیس سازمان تربیت بدنی  بسیج ورزشکاران کشور :

ورزش مازندران جایگاه مهم در ورزش کشور دارد

سردار کاظم یزدانی رئیس تربیت بدنی سازمان بسیج ورزشکاران کشور نیز بیان داشت: جایگاه ورزش کشور به ویژه مازندران در عرصه های بین المللی بسیار مهم است.

لازم به ذکر است در پایان مراسم با حضور مسئولین از پدر شهید محمود زعفری نژاد شهید شاخص ورزش استان مازندران در سال ۹۵ و  ورزشکاران مازنی المپیک ریو تجلیل بعمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *