همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در ساری برگزار شد+تصاویر

نسیم ورزش: همایش پیاد روی خانوادگی گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به طور همزمان در ساری و ۲۰ شهرستان دیگر استان مازندران برگزار شد.

IMG_0761

در این همایش که دکتر اسد معاونت توسعه ورزش های همگانی وزارت ورزش و جوانان حضور داشت ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین برگزاری همایش و تبریک هفته نیروی انتظامی ، ورزشهای همگانی در استان مازندران را سرآمد و جایگاه آن را در کشور مطلوب و قابل تحسین ارزیابی کرد.

دکتر شجاعی ریاست ورزشهای همگانی استان مازندران نیز در این همایش ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم ،برگراری چنین همایشات مناسبتی را سرمایه اجتماعی عظیمی دانست که آن را پشتوانه قوی و مستحکمی برای دستگاههای اجرایی کشور خواند.

سردار جعفری نسب فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران نیز هدف از برگزاری این همایشات را افزایش شور و نشاط اجتماعی و کاهش یافتن آسیب های اجتماعی دانست .

حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران نیز در این همایش ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی ،جایگاه هیات ورزشهای همگانی استان مازندران را عالی و درخورتوجه دانست و از تلاش های همه جانبه دستگاههای اجرایی همچون شهرداری ساری، بانک قوامین ، نیروی انتظامی ساری و استانداری مازندران جهت برگزاری این همایش تقدیر کرد.  

در پایان همایش قرعه کشی کلیه جوایز به ترتیب انجام و اسامی برندگان اعلام گردید. و در نهایت قرعه کشی دوخودرو انجام شد و برندگان دوخودرو که در جمع حضور داشتند جوایز خود را از مسئولین دریافت داشتند.

 IMG_0940 IMG_0887 IMG_0819 IMG_0794 IMG_0787 IMG_0785

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *