همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی برگزار شد

اختصاصی پرش: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر به همت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیمرغ برگزار شد.

 

همایش بزرگ پیاده
به گزارش گروه رسانه ای پرش، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان سیمرغ برگزار شد. این مراسم که باحضور حداکثر مردم شهرستان سیمرغ برگزار شد توانست شکوه و عظمت ورزش سیمرغ را به همگان نشان دهد.
اداره ورزش و جوانان شهرستان سیمرغ که در راس این مراسم بود توانست به خوبی از پس همایش بزرگ پیاده روی برآید.
قربانیان به عنوان متولی اداره ورزش و جوانان شهرستان سیمرغ در مسیر صحیح و قابل پیشرفت ورزش حوزه استحفاظی خود را به سمت جلو می راند.
شاهد آن هستیم سامان قربانیان با هدف و برنامه ریزی در تلاش است تا با برنامه ریزی مدون و جامع و تهیه امکانات سخت افزاری و نرم افزاراری ورزش سیمرغ را به جایگاه شایسته خود برساند.
قربانیان تا اکنون توانسته است کارنامه موفقی را از خود بر جای بگذارد و کسی نمی‌تواند رشد ورزش سیمرغ را انکار کند. حضور مستمر و انجام کارهای خلاقانه سبب شد ورزش سیمرغ پویا و بالنده تر از قبل شود.
از انتخاب شایسته حسین زادگان برای ورزش شهرستان سیمرغ نمی‌توان چشم پوشی کرد و حضور یک شخص با انگیزه در آن نقطه از مازندران را باید به مدیریت ورزش استان تبریک گفت.
گفتنی است: در پایان مراسم با همت سامان قربانیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیمرغ جوایز ارزنده ای به شرکت کنندگان در همایش اهدا شد./ محسن شکری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو