همایش بزرگ اتومبیلرانی در رشت برگزار شد

نسیم ورزش: رییس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان گیلان گفت: همایش برزگ ماشینهای تیونینگ، کلاسیک، موتورهای ریس و ماشین های آفرود یادواره گمنام ترین سردار (سردار شهید کامران ملک پور) در مجموعه ورزشی سردار جنگل رشت برگزار شد.

2
مهندس محسن واحدی با اعلام این خبر افزود: ما طبق برنامه ریزیهای انجام شده این همایش را هر ساله در چنین تاریخی به یادبود سردار شهید کامران ملک پور با عنوان گمنام ترین سردار برگزار میکنیم که خوشبختانه اینبار هم با استقبال بی نظیر علاقمندان و دوستداران موتور سواری و اتومبیلرانی همراه بود.

وی، اظهار داشت: ما با تمام کمبودهای موجود دارای پتانسیل بسیار خوبی در زمینه جذب و پرورش استعدادهای تمام رشته های موتور سواری و اتومبیلرانی در استان گیلان میباشم که امیدوارم این مزیت مورد توجه مسولین تصمیم گیرنده سیاسی و ورزشی استان قرار گیرد تا ما بتوانیم با کمک این عزیزان امکانات مناسبی را برای عاشقان و طرفداران موتور سواری و اتومبیلرانی گیلان در حد امکان فراهم نمایم .

واحدی ضمن از دکتر تامینی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی که همیشه حامی هیات موتور سواری و اتومبیلرانی بوده اند گفت: امیدوارم با تلاش دکتر تامینی . دکتر نجفی استاندار ورزش دوست گیلان و مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان گیلان ما هر چه زودتر شاهد شروع به کار پروژه پیست اتومبیلرانی و موتور سواری مجموعه ورزشی سردار جنگل همچنین تسریع در مشخص شدن وضعییت پروژه بزرگ دهکده المپیک با محوریت موتور سواری و اتومبیلرانی در شهرستان رشت باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *