همایش اخلاق مربیان ورزشی در مازندران برگزار می شود

نسیم ورزش: رییس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران در نشست خبری در ساری، از برگزاری همایش اخلاق مربیان ورزشی هفته جاری در آمل خبر داد و گفت: ۱۵۰ تن از مربیان ورزشی عضو سازمان بسیج ورزشکاران در این همایش شرکت دارند.

حسینیان رییس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران
سید جواد حسینیان با بیان اینکه سازمان بسیج ورزشکاران با درایت فزماندهان سپاه پاسداران فقط به فکر ترویج فرهنگ اخلاق اسلامی و انقلابی در ورزش است، بیان داشت: در حال حاضر ۳۰۰سالن ورزشی استان به نام سالن های ۹ دی در اختیار ورزشکاران بسیج قرار گرفته است.
وی فعال سازی حلقه قرآنی ویژه قهرمانان جهان و المپیکی ، برگزاری مراسم محفل انس با قرآن ، همایش سبک زندگی اسلامی در ورزش ، روشنگری سیاسی ، یادواره شهدای ورزش ، اعزام ورزشکاران بسیجی به راهیان نور، مرقد امام راحل ، مشهد مقدس و قم را از عمده برنامه های امسال سازمان بسیج ورزشکاران مازندران برشمرد.

مریم کیومرثی معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان مازندران نیز در این نشست توجه به ورزش بانوان را عامل بالا رفتن رتبه مدال آوری ورزش کشور دانست و گفت: هنوز حامیان ورزشی بخش خصوصی به ورزش بانوان اعتماد نمی کنند.

وی با اشاره به این نکته که نقش ورزش بانوان در مدال آوری مسابقات آسیایی و المپیکی بیشتر از ورزش مردان است، ادامه داد: با توجه به اینکه حدود نیمی از جمعیت کشور را زنان تشکیل می دهند، اما زیر ساخت ها و تجهیزات ورزشی برای حضور زنان در مسابقات اندک است.

وی پوشش و حضور زنان در رشته های مختلف ورزشی را از مشکلات عنوان کرد و بیان داشت: امروز پوشش بانوان در برخی از رشته های ورزشی نظیر والیبال کامل است و اگر به تجهیزات و نیازهای آنان توجه شود ، قابلیت پیشرفت و مدال آوری وجود دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو