همایش”نهضت دختــرانه ما زنده ایم” در محمودآباد برگزار شد

 

نسیم ورزش: به همت  اداره ورزش اداره و جوانان شهرستان محمودآباد و با همکاری دستگاهها و ادارات شهرستان ، همایش فرهنگی “نهضت  دختـرانه ما زنده ایم” به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج  با شرکت مسئولین بانوان ادارات، بانوان ورزشکار،مربیان،دانش آموزان و…  در نماز خانه اداره بهزیستی  شهرستان محمودآباد برگزار شد.

محمودآباد
 حبیب نژاد مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان ،هدف از برگزاری این همایش را افزایش مشارکت بانوان شهرستان  بویژه ورزشکاران شهرستان در فعالیتهای اجتماعی و مذهبی دانست و گفت: همایش ما زنده ایم با همکاری فرمانداری، اداره ورزش و جوانان،آموزش و پرورش،اداره بهزیستی،جهاد کشاورزی و … در محمودآبادبرگزار شد.

وی بصیرت افزایی جوانان و ورزشکاران را از دیگر اهداف این برنامه عنوان کرد و افزود: با توجه به قرار داشتن در ماه صفر و نزدیک شدن به اربعین حسینی و در راستایی آشنایی جامعه ورزش و بانوان  ادارات و ورزشکاران شهرستان  با سیره و شخصیت حماسه سازان حادثه غم بار کربلا و امام شهیدان حضرت امام حسین (ع) این همایش برگزارشده است.

در ادامه خانم موسوی نژاد سخنران این همایش به موضوعیت نقش و ایستادگی زنان در تداوم انقلاب اسلامی با پیروی از سیره حضرت زینب (س) پرداخت .

موسوی نژاد گفت: نهضت، ما زنده ایم به منظور تقویت شجاعت، عطوفت، رعایت حجاب و عفاف در میان دختران ایران اسلامی که با الگو برداری از صبر و اسقامت حضرت زینب(س) برای موفقیت تلاش می کنند برگزار می شود.

درپایان ان مراسم  بانوان نمونه تجلیل شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو