هفت داور گیلانی برای قضاوت لیگ برتر فوتبال انتخاب شدند

 

نسیم ورزش: هفت داور از استان گیلان در لیگ برتر فوتبال فصل جاری حضور خواهند یافت تا این رقابت ها را قضاوت کنند .

 

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان گفت : هفت داور گیلانی که در کلاس های داوری پیش فصل لیگ پانزدهم شرکت کرده بودند، توانستند تست های داوری را با موفقیت پشت سر بگذارند .

مجتبی پوربخش افزود : کلاس های داوری توجیهی پیش فصل داوران برای حضور در لیگ برتر که به مدت سه روز از ۳۰ تیر الی دوم مردادماه جاری در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد، با انتخاب هفت داور گیلانی به پایان رسید .

وی اظهار کرد : بر این اساس سعید بخشی زاده، حمید حاج ملک، کمیل غلامی ، حمید غمزه، مرتضی کاظمیان، هادی حاجی عباسی و عسگر محمدی داوران گیلانی هستند که از سوی کمیته داواران برای داوری در این فصل لیگ برتر انتخاب شدند.

وی ادامه داد : در این کلاس ها که از داوران تست پزشکی گرفته شد ، خوشبختانه از استان گیلان هفت داور شرکت داشتند که تمامی داوران تواستند مجوز قضاوت در لیگ برتر را دریافت کنند .

سال گذشته از استان گیلان شش داور در این کلاس ها حضور داشتند که امسال این تعداد به هفت داور افزایش یافت.

از هفت داور انتخاب شده گیلانی ، سه نفر کمک داور و چهار نفر داور هستند که پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال را قضاوت می کنند .

سعید بخشی زاده داور گیلانی پرسابقه لیگ برتر که فصل گذشته را با مصدومت پشت سر گذاشته بود ، توانست با قبولی در این تست ، امسال در لیگ برتر حضور داشته باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *