هفته چهاردهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور با ناکامی تیم های مازندرانی به پایان رسید

نسیم ورزش: در این رقابت ها که عصر روز یکشنبه در شهرهای مختلف کشور برگزار شد دو شکست و دو تساوی حاصل تلاش مازندرانی ها در مصاف با حریفان بود .

در ساری و در زمین فوتبال شهید متقی این شهر تیم شهدای این شهر مقابل میهمان گیلانی خود مغلوب شد تا از صعود یک پله ای در جدول رده بندی باز بماند .

این تیم در شرایطی با یک گل از تیم شهرداری فومن شکست خورد که در صورت کسب برتری می توانست با ۲۳ امتیاز خود را به رده پنجم جدول رده بندی برساند .

در دیگر دیدار انجام شده تیم های مازندرانی جدال تیم های هم استانی شهید کریمی جویبار و هیات فوتبال زیراب با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید تا جدال این دو تیم انتهای جدولی فوتبال مازندران برنده ای نداشته باشد .

تیم فوتبال شهید کریمی با ۱۷ امتیاز در رده هشتم و تیم هیات فوتبال زیراب با شش امتیاز در رده دوازدهم و آخر جدول رده بندی گروه الف این رقابت ها قرار دارد .

در تنها مسابقه ای که نماینده مازندران در خانه حریف به میدان رفته بود تیم دریای بابل در گرگان رو در روی تیم عمارت این شهر ایستاد و در پایان با پدیرش شکست سنگین ۵ بر یک زمین مسابقه را ترک کرد .

بابلی ها با ۱۰ امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی حضور دارند و از گزینه های جدی سقوط به مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال کشور به شمار می روند .

در پایان این مرحله از رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور، دو تیم های اول و دوم مستقیم به لیگ دسته دوم فوتبال کشور صعود می کنند، تیم های سوم تا ششم در این مرحله باقی خواهند ماند و تیم های هفتم الی دوازدهم نیز باید فصل آینده را در مرحله اول این رقابت ها سپری کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *