هفته سوم و چهارم لیگ برتر مردان شهدا ساری به تعویق افتاد

نسیم ورزش/فردا مردان لیگ برتر از مازندران با عنوان شهدای ساری برای پیگیری هفته سوم و چهارم رقابت ها به شیاپ جانگ نخواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان مازندران، هفته سوم و چهارم از دور رفت چهاردهمین دوره لیگ برتر تکواندو جوانان-بزرگسالان (جام خلیج فارس)، یادوراه پانصد شهید تکواندو کشور، فردا (پنجشنبه – ۲۸ آبانماه) با برگزاری ۵ مبارزه در خانه تکواندو پیگیری خواهد شد و مبارزه ۳ تیم نیز لغو شد.

تکواندو کار گیلانی امتیاز سهمیه المپیک خود را افزایش داد

تیم تکواندو شهدا ساری  که در پایان هفته اول و دوم با یک برد و یک تساوی عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته در هفته سوم  باید به مصاف با دانشگاه آزاد برود و در هفته چهارم با  قرعه استراحت رقابت خود را پایان دهد، اما از آنجا که ملی پوشان اجازه مبارزه در هفته سوم و چهارم را ندارند و تیم هایی که بیش از ۲ ملی پوش در گروه داشته باشند می توانند درخواست لغو پیکارها را در آن هفته داشته باشند بازی مقابل تیم دانشگاه آزاد برای هفته سوم معوقه شد و تکواندوکاران ما این هفته به شیاپ جانگ نخواهد رفت ،  این دو هفته از ۸ پیکار، تنها ۵ دیدار انجام‌ می‌شود.

بازی های به تعویق افتاده متعاقبا از سوی فدراسیون اعلام و در هفته های بعدی برگزار می گردد.

در پایان هفته دوم این دوره از مسابقات، شهرداری ورامین با کسب ۶ امتیاز و تفاضل ۶ در صدرجدول رده بندی باقی ماند، پاس قوامین با ۶ امتیاز و تفاضل ۴ به رده دوم رسید و شهرداری ساری با ۴ امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی است.

دانشگاه آزاد با ۳ امتیاز و تفاضل ۶ و صنایع استیل البرز با ۳ امتیاز و تفاضل ۴ در رده های چهارم و پنجم هستند و تیم های گیتی پسند اصفهان، یاسین پیشرو قم، هیات تکواندو استان قزوین و سونیا به ترتیب در جایگاه ششم تا نهم جدول رده بندی قرار دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو